Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nők ti mit ettetek Michael...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők ti mit ettetek Michael Jacksonban? Mi volt benne olyan jó olyan sexi mi volt benne szép nem értem rajongó nők válaszoljanak

Figyelt kérdés
2016. júl. 31. 15:53
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
26%
Nekem mint férfi nem jött be, mert vékony. De van valami a kisugársásában amit nem lehet megmagyarázni. Férfiassá teszi. Plusz az hogy szinte utánazhatatlanul táncol (jó a mozgása) utal arra hogy az ágyban is jó lehet. Szerintem is szexi, pedig nem az esetem.
2016. júl. 31. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
92%
Mint férfi, semmi, nekem a zenéi tetszenek, de ennyi, férfiként nem kellene egy ilyen. Szerintem a két dolog elkülöníthető, vagy szerinted nem?
2016. júl. 31. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
0%
# 2, nem azt kérdezte hogy miért szerették a zenéjét hanem hogy mi volt benne sZexi.
2016. júl. 31. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
94%
"Nők ti mit ettetek Michael Jacksonban?" - A zenéjét, és válaszoltam a kérdésre.
2016. júl. 31. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 rrrrrreennnnn ***** válasza:
94%

Mint férfi,semmit.

Irgalmatlan jó zenéi vannak,brutális jól ropta;)

2016. júl. 31. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Nem voltam rajongó, de szerettem a munkásságát.

Számomra nem szexi volt, inkább szimpatikus.

Ahogy viszonyult a világhoz, a gondolkodásmódja (lásd zenéiben fejezte ki), megfogta vele a nőket.

2016. júl. 31. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Ne a zenéjéről beszéljünk hanem a férfiről jó egyébként szépek voltak a szemei lehet ez vonzota a nőket


első válaszoló hogy érted hogy jó volt az ágy ban hiszen szűzen halt meg semmi sexuális kapcsoltat nem volt vagy Hallottál már róla sőt nem szerete a nőket nem flörtölt sose a nőkel vagy te tudsz ilyenről?

2016. júl. 31. 16:25
 8/18 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Látod ezt nem tudtam, meg kell vennek a róla írt könyvet. Arra akartam következtetni hogy ha egy férfi jól táncol és jó a mozgása/ritmusérzéke akkor az ágyban is az. Ez tapasztalatból mondom. Tartom magam ahhoz amit írtam. Van benne valami vonzó, pedig nem az esetem. A társadalom ölte meg, nem tudta kezelni. R.I.P.
2016. júl. 31. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Kérdező, szeretném tudni, hogy miért gondolod, hogy egy zenész rajongója szexuálisan is vonzódik a zenészhez? Számodra az lehetetlen, hogy egy rajongó, aki ellenkező nemű, csak a zenéjéért rajong?
2016. júl. 31. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
A kérdező azoknak tette fel a kérdést akiknek szexi és szép. Nem azoknak akik szeretik a zenéjét, munkásságát. Ez nem egyértelmű? Azoktól kérdezi akik őt szexinek tartják.
2016. júl. 31. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!