Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért csinálja?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja?

Figyelt kérdés
Kètszer megcsalt a párom. Van egy közös babánk. Mivel szeretem megbocsájtottam neki. Èn sosem csaltam meg viszont ő viselkedik úgy mintha èn tettem volna valamit. Folyamatosan ellenőriz, tudni akarja hol vagyok. Nem tetszik neki ha fiú barátaimmal beszèlek. Azt hiszi èn is össze szedek valakit. Szeretem mèg ezek után is de már fárasztó hogy folyton be kell számolnom mindenről, ès azt hiszi hazudok. Mitől van ez? Ötletek?
2016. aug. 3. 22:26
 1/6 anonim válasza:

Szia^^

Szerintem ez nem normalis hogy megcsal ugy hogy mar kozos gyermeketek is van. Az se vilagos hogy ha o ezt csinalja miert varja el toled a huseget es miert ellenorizget. Szerintem az lenne a legjobb ha meglerdezned ot magat hiszen szerintem erre nem igazan van az ovenel jobb valasz. Ha ezert ossuevesztek akkor nagy tikolni valoja van. Szerintem. En mar biztos ott hagytam volna a babaval egyutt az is biztos.

2016. aug. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Kétszer már megcsalt, de te megbocsátottál neki?

Jó nagy h..lye vagy már, nem azért.


Szerinted, ő vajon mennyire szerethet téged ha mást d..g?

Nincs következménye a tettének, mert vagy olyan papucs hogy elnézed ezt neki.


Azért ellenőrizhet téged, mert tudja hogy milyen határozatlan vagy, hogy képtelen vagy kiálni magadért, ezért még jobban magához akar láncolni. Egy biztos pont legyen az életében, aki főz, mos, takarít.. stb rá.

2016. aug. 3. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Tudom hogy utálnom kellene, ha nem is utálni de semmibe tartani csak egyszerűen nem megy. Szeretem. Hülye vagyok tudom ès azt is hogy sokáig nem mehet ez így mert rá fogok menni. Sosem v olt oka rá hogy kètelkedjen bennem mègis èn vagyok most a rossz. Talán attól tart hogy bosszút állok?
2016. aug. 3. 22:55
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Birtoklási vágy, bántalmazó kapcsolat.

Szabadulj meg tőle.

2016. aug. 3. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mindenki magából indul ki. Ő félrejárós típus, emiatt azt feltételezi, hogy te is az vagy.
2016. aug. 4. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hagyd ott, minél előbb. Ez csak rosszabbodni fog. Ha azt gondolod, h őt szereted, akkor gondolj bele, h azt a férfit h fogod majd szeretni, aki normálisan bánik veled.
2016. aug. 4. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!