Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Vallottatok már házas férfinak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vallottatok már házas férfinak/nőnek szerelmet?

Figyelt kérdés

Mi lett a vége?Adott nektek "jeleket" előtte hogy szeret titeket,tetszetek neki,vagy semmi ilyen nem volt?


És,mi volt a reakciójuk,mikor bevallottátok az érzéseiteket?


2016. aug. 6. 09:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen többször is kitartóan. Pár ágyjelenet után már nem igazán.
2016. aug. 6. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Titusztitusz ***** válasza:
Hogyne...Sokszor volt már így...Éshát hogy mi lett a dolog vége úgy álltalában? Hát az,hogy az illető hölgy nagyon hamar megfeledkezett arrol MINDIG,hogy neki tulajdonképpen férje is van...
2016. aug. 6. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, bár akkor már válófélben volt (nem miattam). Az is számít?! :) Jeleket azt adta folyamatosan. A reakcióját meg inkább hagyjuk... :S Nem értem a nőket...
2016. aug. 6. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Kuldte a jeleket, total nyikvanvalo volt h szerelmes belem, de amikor feldobtam egy "ha valamikor van kedved akkor beulhetunk valahova egy kavera" amit egy imelben dobtam at neki es sosem valaszolt ra.


Ez volt az elso es az utolso imelem fele, szerelmet szerencsere nem vallottam. Mondjuk ez a valamikor beulhetunk valahova sztem nem volt se nyomulos, se egyertelmu.,,,mondjuk hozzatettem hogy meg soha senkit nem hivtam el (en egy idiota vagyok), szoval ez van.


Mindezt ugy h ezer es ezer szazalek a tetszes es a szerelem koztunk, szoval vannak ilyen furcsa emberek.

2016. aug. 6. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!