Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Most miért más minden? Miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most miért más minden? Miért érzem magam ennyire nagyon szerelmesnek?

Figyelt kérdés

Tavaly nyáron megismerkedtem valakivel. Szerelem első látásra volt. Elvoltunk egy ideig és kb fél évre rá szétmentünk féltékenység miatt persze alaptalan volt csak nem tudtuk kezelni. Egyáltalán nem beszéltünk 2 honapig aztán egyszer véletlen összefutottunk és ugyan az az érzés kapott el mint amikor először megláttam. Most már lassan fél éve együtt vagyunk megint de teljesen máshogy érzem magam. Tiszta érzések. Nem vagyunk féltékenyek. Úgy érzem,hogy ő a nagy ő.

(Ő 28 éves)

Mi változott ? Most miért ennyire jobb minden?


24/L


2016. aug. 13. 14:20
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Mások azért szoknak írni ide, h megoldást találjanak a negatív élethelyzetükre, te pedig most azt szeretnéd boncolgatni, h miért vagytok ilyen boldogok?!?! Te sem unatkozol...

De, h válaszoljak is: PASSZ! Inkább örülj neki, h így történt és pont ! :)

2016. aug. 13. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Blade Bone ***** válasza:
100%

Fura szerintem is :D talán annyit tudnék mondani, hogy most már tudjátok hol a határ. :D

Legyen sok gyermeketek. :)

2016. aug. 13. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!