Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egy fiu/ferfi hogyan mutatja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy fiu/ferfi hogyan mutatja ki hogyha szeretne tobbet egy lanytol?

Figyelt kérdés

Eleg visszafogott sracrol beszelek, kapcsolatok teren nem ez a mindentbele srac, inkabb lassabb, visszafogottabb, valogatosabb. (Onnan tudom hogy sokat beszeltunk a regi dolgainkrol)


Baratok vagyunk elvileg, minden hetveget egyutt toltunk szinte, nagyon sokat nevetunk, egy hullamhosszon vagyunk, kiallunk egymasert stb. Volt mar hogy nala aludtam, sokat ittunk, elegge faradt voltam hazamenni es azert. Eloszor aztmondta ne aludjak ott mert nala csak olyan lanyok alszanak igy hebe hoba akiket megdug, es reggel hazakuldi oket, en meg tul jo vagyok oda. De vegul ott aludtam, viszont nem tortent koztunk semmi. Nagyon szorosan sokaig olelkeztunk sokszor, egymassal szembe, hatalmas levegovetelekkel stb. De ennyi. Alapbol nagyon sokat olelkezunk mikor egyutt vagyunk, tobbszor adott mar puszit csakugy az arcomra, a nyakamra hatulrol, a hajamba. Sok az osszenezes hosszu ideig, de neha csak rovid pillantasok mert valamelyikunk elkapja a fejet. Allandoan szurkal, piszkal, csikiz, de ez ilyen oda vissza jatek. Tobbszor tesz megjegyzest hogy szep vagyok, pl mikor eloszor latott megformazott frizura nelkul, es smink nelkul akkor mondta hogy 'uristen, hat neked nemis kene sminkelni magad', meg ilyen aprosagok. Tobbszor celzott ra hogy az esete vagyok legalabbis nekem ugyjott le mert aztmondta imadja a szoke hosszuhaju lanyokat, enis olyan vagyok. Nagyon sokszor kerulunk olyan helyzetbe hogy elcsattanhatna egy csok, vagy akarmi, de mintha egyikunk sem merne lepni. Volt hogy elhivott talalkozni, eleg keson ertem oda (hajnali fel1) es felhivtam, de o mar aludt es azonnal kijott es reggel 7-8ig egyutt voltunk. Akkor volt meg egy olyan, hogy kerdezte hogy te most tenyleg hazamesz? Mondom haat tudsz jobbat? Es akkor mondta hogy aludjak ott, utana meg mondta hogy nem nem ez nemjo otlet. De kozben meg erezni lehetett rajta hogy azt szeretne.. Es nekem ebbol azjott le hogy megakar dugni, de nemakarja elkapkodni vagy nemtudom. Tenyleg nagyon tisztelettudo sracrol van szo. En annyira jol erzem vele magam annyira egy hullamhosszon vagyunk, hogy szamomra hihetetlen hogy ilyen letezik. De nemmerek lepni, mert felek o csak baratkent tekint ram es ezzel tonkre tennem azt ami jelenleg van. Ugyhogy kicsit a noi logikaba burkolozom es szeretnem kideriteni, biztosra menni hogy tetszem e neki akar e valamit tolem, mielott barmit tennek. Olyan is volt hogy fogadtunk egy kivansagba, es o nyert es talalkoztunk es megalltunk szemtol szembe, es mondta hozy szoval volt az a kivansag... Enmeg annyira zavarba jottem hogy elkezdtem nevetni, es elterelodott a tema..


Fiuk lanyok valamit!!! Nem veszem a celzasokat elegge? Vagy csak bebeszelek magamnak? Vagy en nem adok neki olyan jelet? En annyira szeretnem beleelni magam, de nemmerek elore inni a medve borere. Mindketten 21 evesek vagyunk, de megis ugyerzem magam mint mikor 16 eves voltam es ez nagyon tetszik az egeszben.



2016. aug. 22. 16:30
 1/2 anonim ***** válasza:

Kommunikáció, kommunikáció, kommunikáció.

Mi nem tudjuk, hogy Ő mit szeretne. Vele kell megbeszélned, senki mással. Nem kell hogy elmond neki az érzéseidet, csak kérdezd meg hogy Ő lát-e benned többet, mert annyira szoros kapcsolat van közöttetek, hogy néha úgy érzed, többet szeretne. Aztán ha mégsem vallja be, akkor is lehet hogy csak fél, bár ezt soha nem értettem, de mindegy. Akkor viszont tudjátok folytatni. De örökké ne várj Rá.

2016. aug. 23. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A Srác többet érez irántad mint barátság és Te is iránta. Megnyugtathatlak, hogy nem megdöntésed a célja, csak szerelmes.

Srác annyira nyúl, mint Te. Ha elejtesz egy csókot mielőtt Ő tenné, nem fog viszakozni, nyugodt lehetsz.

2016. aug. 23. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!