Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Csajok ti mennyi idő után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok ti mennyi idő után lettetek szerelmesek a párotokba?

Figyelt kérdés
Vagy szerelem első látásra történt?
2016. aug. 22. 22:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerelem második látásra.Elsőre is tetszett,de nekem alegtöbb orvos tetszett odáig,második alkalommal viszont történt egy érdekes dolog,amit soha sem felejtek el.Később összejöttünk.
2016. aug. 22. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hamarabb lettem belé szerelmes, minthogy összejöttünk volna és ez az exeimmel is így történt. De úgy két-három hónap kb.
2016. aug. 22. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Egy-két év kellett, hogy beleszeressek.

21/L

2016. aug. 22. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem hiszek a szerelem első látásra dologban. Az csak fellángolás.


Randiig csak olyan férfival jutottam el akivel elsőre megvolt a szikra, kb 1-1,5 hónap kell, hogy az szerelemmé váljon.

2016. aug. 23. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
3-4 hét :)
2016. aug. 23. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Noblesse Oblige ***** válasza:
1,5 hónap.
2016. aug. 23. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az első randi után belebolondultunk egymásba, azóta csak egyre szerelmesebbek vagyunk. Több mint egy éve együtt. :)
2016. aug. 23. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!