Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Kérhetek egy két tanácsot?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kérhetek egy két tanácsot?

Figyelt kérdés
Helyzet van egy lány,találkoztunk is,és nagyon jól éreztünk magunkat,nagyon jól elvoltunk,visszont már nagyon régen volt barátnőm,és az önértékelésem is most állt helyre.Szóval hanyadik találkozás után hívjam el randira ? Tudom bénán hangzik ez,de őt nem akarom elcseszni,annyi közös van bennünk,meg rég voltam ennyire önmagam lány mellett.
2016. aug. 28. 21:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Minden találkozás egy randi.Már túl is vagytok az elsőn,ne görcsölj rá túlságosan.Csak lazán,de udvariasan.
2016. aug. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az voltam,nem unatkoztunk :) Akkor hanyadiknál merjek kicsit nagyobbat lépni felé ? Itt az első randin igazából amiket csináltam,pl közelebb ültem mellé,ő nem ült arrébb amúgy.Tudom tényleg bénán hangzik,de a tapasztalatot könnyen el lehet veszíteni :D
2016. aug. 28. 21:27
 3/6 anonim ***** válasza:

Ez minden lánynál másképp van.

Én is hasonló cipőben jártam,őszintén elmondtam a lánynak,hogy mi a helyzet velem és a harmadik randinkon ő csókolt meg.

2016. aug. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Az tök,jó bár nekem is ekkora szerencsém lenne :)
2016. aug. 28. 21:44
 5/6 Eszter76 ***** válasza:

Ha már az első randin elbátortalankodtad... a másodikon mindenképpen csókold meg - legalább búcsúzáskor próbálkozz egy csókkal. A többivel ráérsz, de szerintem ennyi kell, ha akarsz tőle valamit.

Az én párom se egy rámenős típus, de még ő is megcsókolt az első randinkon! :-) És azonnal egyeztette a következő randit, másnapra. Én fogorvoshoz mentem - de ő azt mondta, nem baj, akkor elkísér, legalább nem egyedül kell elmennem. Nos, azóta gyerekünk is van. :-)

Nem kell macsónak lenni, de azért legyél egy kicsit férfi, az kell...

Sok sikert! :-)

2016. aug. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönőm :) igyekszem az lenni,egyedül ebben a lépés dologban szoktam kis mimóza lenni,hogy csókoljak vagy se,aztán be beszélem hogy miért ne.
2016. aug. 28. 22:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!