Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szeretet és biztonság luxussal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretet és biztonság luxussal vagy Szerelem és szenvedély panelban? 40+N!

Figyelt kérdés

Sziasztok ,

Segítsetek! Nagy bajban vagyok együtt élek a mostani párommal kb 1 éve mindenem meg van csak nem vagyok Boldog! Megjelent az ex aki egyben a nagy szerelem is!

Az elmúlt 1 év szó szerint mese szerű... utazás ,rengeteg séta együttlét és sok beszélgetés , sokat tanulok tőle. ( de sajnos nem vagyok szerelmes DE itt jegyezném meg Kedvelem ! )

Tervezzük a jövöt ... Kicsit megijedtem ... most költöznénk egy medencés házba és már az új autómat is megkaptam... :( ! Mégsem érzem magam boldognak. HELP! Szerelmes vagyok az exemben... szinte égek a vágytól hogy mikor meglátom megint. ( kb 3-4 hetente egyszer véletlenül ) Ő is így érez ! Néha beszélünk ! Nem tartom magam butának és a bugyuta megjegyzések sem kellenek ... köszönöm.

Pontosítás képpen azért lett vége, DE TÉNYLEG mert túl jó volt ! Megijedtünk és szünetet akartunk .. megbeszéltük nem haraggal váltunk el majd őt is engem is a munka elszólitott és nem tudtunk annyit találkozni... majd ez lett... :( Már neki is van párja , de elmondása szerint nincs jól , szeretne velem lenni.

SUM : Luxus és szeretet Vagy a nagy Ő és panellakás ?

Hogy lépjek ki kicsit félek a mostani párom reakciójától..

40+N!



2016. szept. 1. 13:47
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Ennyi info alapján panel.... De ezt neked kell eldönteni
2016. szept. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
77%

Itt és most sajnos nem segíthet a gyakorikérdések.hu!

A kérdést magadnak kell megválaszolni.

Egy adalékot tehetek hozzá: 40 fölött már kérdéssé válik az egzisztenciális biztonság: a panelban nem fenyeget az elszegényedés veszélye? Öreg korodra lesz mit enned? Meglesz az orvos, a gyógyszer is?

2016. szept. 1. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
87%
szerintem az ex-el mai napig is együtt lennél,ha ő lenne az igazi!pénztől mindentől függetlenül.
2016. szept. 1. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
80%
És azt hittem, megkezdődött a suli...
2016. szept. 1. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
95%
Negyven évesen ilyen stílusban írni, na ne fárassz...
2016. szept. 1. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Valamiért mégis vége lett anno, szerintem pedig olyan nincs, hogy túl jó. Ha tényleg annyira jó volt, nem lett volna vége.


Ennek ellenére azt mondom, a szívedre hallgass!


Én mindent megadnék érte, hogy bárhol, bármilyen körülmények között, csak végre legyen valaki, akivel ennyire odavagyunk egymásért...


35/N

2016. szept. 1. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

#4


A legtöbb suliban ma még csak igazgatói vaker meg dumaparti órák voltak délig...


Nehéz komolyan venni ezt a kérdést, hát még a "40+N!"-t a stílusod alapján...


Amúgy saját választásom egy békés kisvárosi/falusi házikó átlagos élettel amiben van jó is rossz is. Olyan amúgy sincs, hogy csak jó minden vagy csak rossz... Még a legdurvább élethelyzetben lévőknek is van valami boldogságuk és a legnagyobb luxus is lehet sivár.


(A panelra én nemet mondanék, bár ennek egyetlen oka, hogy rühellem a panelházakat, volt szerencsém már abban lakni. Soha többé! De ez én vagyok, szóval nem számít.)

2016. szept. 1. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Például szerény személyem valóban 40-éves és ebben a korban már elég ciki hinni a mesékben!

Tehát nincs mit mondanom...

2016. szept. 1. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Ez annyira érdekes, mi nők és ti férfiak is arra vágytok, hogy legyen egy normális, odaadó, szerető párotok, aki hajlandó az együttélésre és biztonságot nyújtó törődése elkísér egy életen át. De akkor hol csúsznak meg ezek a dolgok?


35/N

2016. szept. 1. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Neked kell mindent mérlegelni, érezni.

Annó pasiként, nekem is választani kellett. Egy nő, házakkal és minden egyébbel, vagy egy másik nő, úgy hogy az a ruhája volt, amit viselt. Utóbbit választottam és egy összeomlás szélén álló vályogvityillóba kezdtük. Vissza nézve, nem bántam meg.

2016. szept. 1. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!