Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Megkérdezzem tőle, hogy mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megkérdezzem tőle, hogy mi van közöttünk?

Figyelt kérdés
Elég régóta ismerkedek egy fiúval, akivel rendszeresen időt töltünk együtt, együtt alszunk (és csak azt, mint a kamaszok csupán maszatolás van a paplan alatt). Nem rég bemutatott a családjának és beavatjuk egymást az életünkbe (olyat is elmondunk egymásnak amit másoknak nem). Viszont megőrjít ez a bizonytalanság, hiszen nem merült még fel, hogy akkor most tulajdonképpen mi is ez az egész..? Tudom, hogy nem ismerkedik másokkal és én sem teszem, ettől függetlenül furcsának tartom. Tervezem elhívni magunkhoz, hogy én is bemutassam a családomnak, és ha abba beleegyezne szerintetek komolyan gondolja?

2016. szept. 10. 21:09
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem úgy tűnik, hogy komolyan gondolja, igen. De beszéld meg vele is a biztonság kedvéért, hogy ne legyenek benned kételyek, ill. ha mégse biztos abban, hogy komolyan akar téged, akkor ne kergesd magad hiú ábrándokba. De szerintem komoly a dolog.
2016. szept. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!