Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Abból sejtheti egy lány hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Abból sejtheti egy lány hogy többet érzek ha majdnem minden reggel írok neki, valamint ha nincs jól felajánlom hogy segítek neki ha kell?

Figyelt kérdés
2016. szept. 12. 22:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván rájött. Kérdés, hogy érdekli-e. Én is csináltam ilyet, mondjuk nem mindennap írtam, de ha beteg volt, felajánlottam a segítségem. Mindig elolvasta, de sose írt vissza. De hogy az érzelmeidre rájött, abban biztos lehetsz.
2016. szept. 12. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Viszaír,ritkán van hogy segítségre szórul,általábban olyankor lelki támasz kell,megköszöni,meg nem szokott ignorálni.
2016. szept. 12. 22:36
 3/7 anonim ***** válasza:
Az a baj ezzel a dologgal, ha csak Te szereted ő meg nem, akkor ugy veheti tőled hogy zavaró.. Probálj meg randit kérni tőle, és beszélgessetek. Esetleg mond el neki hogy mit érzel irántad, és ha ő nem érez irántad semmit akkor inkább hagyjad. Csak ha tetszel neki és szeretne veled járni, akkor örül ha ráirsz mindennap, ha nem igazán jössz be neki akkor sokszor zavarod vele.
2016. szept. 12. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az első tali alapján,jók az esélyeim mert ő is akarja a talikat,csak egy idő után csúnyán elkezdek parázni hogy lépjek vagy ne,és eddig sose léptem egy lány felé,de ezt a lányt nagyon akarom.
2016. szept. 12. 22:49
 5/7 anonim ***** válasza:
Rossz hírem van, valószínüleg csak barátként tekint rád, a lelki szemetese vagy, de ő tőled szerintem nem akar semmit >.<
2016. szept. 12. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Most már lépj akkor, mert én is így jártam, irt rám egy fiú napi szinten és olyan sokáig, hogy eleinte akartam találkozni vele, aztán nagyon akartam, aztán már gondolkoztam miért írogat, aztán elhívtak egy buliba összejöttem egy másik pasival, aztán már hiába hívott, elmúlt az az időszakom, hogy vele akarnék találkozni.
2016. szept. 13. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Na, ne tökölj. Nem a csicskája vagy. Nem neked kell a s.ggét kitörölni mindig. Férfi legyél, ne egy kis szolga.
2016. szept. 13. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!