Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk, férfiak! Milyen számotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak! Milyen számotokra az álomnő?

Figyelt kérdés
Most nem csak a külsőre gondolok, hanem milyen tulajdonságai legyenek? Mit vártok el egy nőtől? Mi az amivel úgy megfog benneteket, hogy eszetekbe se jutna másra nézni? Le tudnátok írni hogy képzeltek el egy hetet a tökéletes nővel?
2016. szept. 17. 19:21
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
46%
nagy mell
2016. szept. 17. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
22%

Olyan nem létezik. Nőben nem találtam olyat aki számomra tökéletes lenne. Férfiben már igen de ő meg "úgy" nem vonzott.


F40+

2016. szept. 17. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
72%

Ne a gyk-s pasiktól kérdezd ezt, mert úgy is olyan szintet mondanak, amit nem tudnál meglépni! :D


Nekik nem elég ha gondoskodó, házias, kedves, odaadó vagy.

Az álomnő számukra az anyagias, plázapitsa kategória.

Valamiért mindig ez sül ki a kérdésekből...

2016. szept. 17. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
33%
nagymellű,szőke,szexy. 13/férfi
2016. szept. 17. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
21%
Vékony testű, hosszú hajú legyen, (szín mindegy csak kb derékig érjen) magassarkúban járjon, testhez álló fekete ruha, ha kicsit krvás, feltűnő nem baj. Kacérság, sok sok mosoly ilyenekre gondolok. Kedves, bújós, nem beszél sokat, megértő, türelmes, ápolt, jó illatú.
2016. szept. 17. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem senki sem tökéletes,ha van akkor is mindenkinek más az elvárás.

A külsőn kívül nekem első a hűség,bizalom,majd a tisztelet,megbecsülés.Nekem az is tetszene egy nőben,hogy tud "gyerek" is lenni és ha kell akkor komoly nő is!

2016. szept. 17. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
80%

Nálam a pici,cuki nő kategória az álomnő

Pl.Eva Longoria

2016. szept. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
37%
Álomnő? Akit, eddig csak álmomban láttam.
2016. szept. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
78%

Külső: Teljesen mindegy, egészséges alkata legyen.

Belső: Megértő, intelligens, lehessen vele beszélgetni.

Munka: Legyen, vagy tanuljon (hogy mi/mit, az lényegtelen)

Ha van barátnőm, nem nézek másra (nem vagyok vak, nem úgy

értem).

Egy hét a tökéletes nővel: Majd ha megtalálom, leírom, mi történt :)

2016. szept. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
72%
3 - ast kiegészíteném annyival, hogy ezt a szintet meg általában az itteni pasik nem ütik meg, aztán sírnak hogy micsoda anyagias pitsák ezek a mai nők, hát nekik sosem lesz ennyi pénzük, bla bla, bla, brühü - brühü...
2016. szept. 17. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!