Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 20 éves fiatal nő és 40 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 éves fiatal nő és 40 éves férfi között milyen lehet a párkapcsolat?

Figyelt kérdés

2016. szept. 22. 19:47
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

28N vagyok és amikor beleszerettem egy 43 éves férfibe, mindenkitől megkaptam, hogy öreg stb. Az egy dolog, hogy kinézetre is letagadhatna 10 évet, de ilyen pozitív, lehengerlő személyiséggel sosem találkoztam. A mai napig jóban vagyunk, nagyon sokat tett az életemhez, a felfogásomhoz és lelkileg sok mindent köszönhetek neki. Nem azért nem működött, mert család mellett akart szexelni, egyszerűen csak nem illettünk össze, helyette nagyon jó baráti viszony alakult ki.

Le van carva ki hány éves ha minden működik. :)

2016. szept. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
49%

20#

Akkor meg mi a francért kell elítélni ha valaki idősebb férfival akar összejönni?? Fáj az neked? Ha ők jól érzik magukat egymással es nem bántanak ezzel senkit akkor mi ebben a bűn?

Pont,hogy meg kellene értened mivel te is idősebb személlyel vagy együtt! Ha te nem találod a korosztályodban az ideált akkor mi mit mondjunk? Ugyanezt! Nem találjuk a korosztályunkban a megfelelő személyt.

Ilyen esetben nem számít,hogy 7 vagy 20 vagy 25 évről beszélunk!

2016. szept. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
40%

Nem tudom miért kell itt értetlenkedni amikor teljesen logikátlan amit írsz.Mit kell erőltetni hogy igazad van amikor ez egyáltalán nincs így?


Hány 20 éves és 40 éves párt látsz az utcán?Hát nem sokat.Miért?Mert egyszerűen nem működhet rendesen egy ilyen nagy korkülönbségű kapcsolat.Rövid távon igen,hosszútávon nem.Az ilyen "párok"-nál a fiatalabbik gondolja komolyan a dolgot,az idősebbik pedig csak szexkalandnak tekinti az egészet,persze ettől még hülyíti a fiatalabbat különben nem lenne szex


Ugye ha egy 20 és 40 éves összejön akkor a gyereknevelés az szóba se jöhet mert már azelőtt valószínűleg meghalna az idősebb egyén mielőtt a gyerek felnőne,de ha felnőtté válna és még mindig élne az idősebb szülő akkor milyen szar érzés lenne a gyereknek hogy az idősebb szülője már alig él meg betegeskedik?


De ha nem akarnak gyereket akkor se normális egy ilyen kapcsolat.Nem együtt öregednek meg,az idősebb idő előtt feldobhatja a pacskert


Egyszerűen természetellenes és irreális az hogy ekkora korkülönbség legyen két ember között.A korkülönbség az nem számít?A nagy francokat nem és ezt az állításomat a valós élet bizonyítja.Szerinted hány komoly kapcsolat van ahol a korkülönbség 5 körül van és hány komoly kapcsolat van ahol 20 év korkülönbség van? Ennyit erről


Gondolom azt is helyesled amikor Faludy György feleségül vett egy nála 65 évvel fiatalabb nőt.Hát persze az is komoly kapcsolat volt,a nő alig várta hogy meghaljon az öreg így majd ráahgyja mindegy vagyonát.Ha ezt te komoly párkapcsolatnak nevezed akkor nem tudok mit mondani erre


Egy 40 éves ne huszonévesekkel jöjjön már össze aki még csak most kezd el igazán élni

2016. szept. 24. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
66%

Látom szereted osztogatni az észt!

A stílusod meg egyenesen borzasztó.

Azt hiszed csak neked lehet igazad??Amit a másik állít az csakis hülyeség lehet,így gondolod? Az ilyen beképzelt,öntelt emberek kerüljenek el életem során! Csak ezt kívánom.

Vizet prédikálsz közben meg bort iszol?! ;)

Mi van ha a te asszonykád is "kinyiffan" idő előtt? Hiszen 7 év sem kevés ám! Már rég az iskolapadban csücsükélt és tanult míg te épp születtél! Tudott írni,olvasni,számolni, te meg járni se tudtál!Gondolkozz!


Nyilván a 65 év korkülönbség nagyon durva! A 30-35 is.

De ne mondd már meg,hogy mi a helyes!

Te miért nem egy nálad 7 évvel fiatalabbal vagy? Mesélj már, kérlek!

2016. szept. 24. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
50%

Na mi van fáj az igazság?Ha valaki az igazat mondja az már egyből öntelt?Biztos vagyok benne hogy felszedett valami nyugdíjas ürge azért vergődsz itt nekem


Itt most nem arról van szó hogy én vagyok e az idősebb vagy sem,mit lovagolsz ezen?Az a lényeg hogy ne legyen nagy korkülönbség.Ha te élvezed a nyugdíjasok társaságát akikben alig van élet akkor váljon egészségedre (elég érdekes férised van egyébként) De én azt mondom hogy a legjobb az aranyközépút.Nem kell végletekben gondolkozni


Vizet prédikálok de bort iszok?Te meg miről beszélsz?Hogy tudtad elvégezni az általános iskolát ha egyszerúen nem tudod értelmezni a dolgokat?Én a 20 évet sokalltam,nem a 7 évet és nem is a 10 évet.Tehát megint kérdezem miről is beszélsz itt?Talán a nyugdíjas ürge vette el ennyire az eszed ezért nem tudsz normálisan gondolkozni?


Mondtam hogy az 5 év korkülönbség még jó, a 7 az még elmegy de még a 10 is elmegy visítva.De 20? Az már kész vicc.Na mindegy menjél inkább látogasd meg a párodat az idősek otthonában engem meg hagyjál a hülyeségeiddel

2016. szept. 25. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
50%

25-ös! Honnan veszed a bátorságot, hogy ilyen határozottan és általánosítva kijelentsd, hogy egy ilyen kapcsolat nem működhet? Az előző válaszok is tele vannak sztereotípiával, hogy a csaj biztos buta liba, a pasi meg vén kéjenc. Pedig pont a magasabb IQ-val rendelkező, jól képzett nők találják meg jellemzően egy náluknál idősebb férfiban a szellemi partnert.

Nyilván te olyan közegből jössz, ahol a nőket kihasználják, talán veled is ezt tették. De hidd el, sok olyan fiatal nő van, akinek megvan a magához való esze, és nem csak áldozat-szerepre való.

Ami meg a gyerekeket illeti, egy 40-es pasi, ha vigyáz magára, még csak az élete felénél tart. Miért ne vállalhatna gyereket egy fiatal nővel?

Ha egykorú partnert választ valaki, az is meghalhat 15 évvel korábban, mint ő, ha pl. már 30 évesen egy dagadt alkesz lesz.

Persze az a forgatókönyv is előállhat, amit te mondasz. De ne kizárólagosíts, mert nagyon sokszor meg az ellenkezője lesz. Az a visszataszító, ahogy sulykolod, hogy csak az lehet, amit te írsz.

2016. szept. 29. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

25#

A párom nem az idősek otthonában lakik hanem velem egy lakàsban és köszönjük szépen jól megvagyunk! ;)

Pedig 17 év korkülönbség van köztünk.

A szüleim között 15 év van. Köszönik ők is megvannak. ;)

Egy 30-50 eves ferfi elete fénykorában van. Csak megsúgom.

Ismétlem: ne te szabd már meg mi a helyes! Te elítéled én nem.

2016. szept. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!