Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha valakivel egymáshoz vagyunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valakivel egymáshoz vagyunk rendelve akkor úgyis egymásra találunk újra, vagy van olyan végzetes hiba, hogy végleg elveszíthetjük az igazit?

Figyelt kérdés
2016. szept. 25. 11:09
 1/9 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem nem létezik ilyen, hogy két ember egymáshoz van rendelve. Persze ha neked könnyít a lelkeden, hogy ebben a tudatban élsz, akkor csináld...
2016. szept. 25. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Blade Bone ***** válasza:
45%
Szerintem nincs, ha valakivel teljesen egymásra kattantok, azt senki és semmi nem teheti tönkre végleg, szóval csak idő kérdése az, hogy ismét egymásra találjatok. Időbe telik, mire rájön a másik, hogy bárkivel lehet, jobbal, okosabbal, de ugyanolyat sosem fog találni. Ez az ami lehetetlen.
2016. szept. 25. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Titusztitusz ***** válasza:
38%
Attol is függ a dolog,hogy a felek mit hajlandóak megtenni a közös ismerettségért...Szóval KÉTTÉNYEZŐS a dolog mindig...Egyik oldalrol ott van az "eleve elrendelés" ELVI LEHETŐSÉGE,de másik oldalrol azért van szerepe a két félnek is...És nemis kevés...
2016. szept. 25. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Noblesse Oblige ***** válasza:
78%

Osztom Joe H. nézeteit... én sem hiszek az eleve elrendelésben és az igaziba... mert azzal ki is vettük a kezünkből a gyeplőt és onnantól olyan, mintha mindegy mi történik nekünk valahol van valaki aki meg fog találni és boldogan élünk. És itt a sorsodért te már nem vagy felelős.


Én annak vagyok a híve, hogy az életben meg kell küzdeni dolgokért. A véletlennek sok szerepe lehet ebben, de más az amikor kapsz lehetőséged és megragadod és más az amikor ott a lehetőség és csak vársz, hogy valami történjen, mert ez volt a nagykönyvbe megírva.


Szerintem sokkal több és apróbb buktatók vannak az életbe ami alátehet egy kapcsolatnak (végleg), tehát persze vannak végzetes hibák.

Egymásra találásnak csak akkor van értelme, ha érettebbek vagytok már mint szétvalláskor voltatok, és túl tudtok lépni a múlton.


Én azt mondom, hogy a jelenben kell élni ha a kapcsolatokról van szó. Ha van, akkor jelenlegiért tenni kell. És megbecsülni. Ha már elúszott a hajó, akkor pedig tanulni a hibákból és tovább lépni. Ez sokszor nehéz, de egy életet egy tündérmesére alapozni kész öngyilkosság. Ha valaki neked van rendelve, akkor még időben tudtok tenni azért, hogy együtt is maradjatok és kölcsönös a dolog. Csak a brazil szappanoperákban van olyan, hogy külső ármány szétválasztja a vérző szívű fiatalokat, de a szerelem erősebb és a végén úgyis összejönnek. Amivel a való életben szembe kell nézni az az, hogy ha külső erők szét tudtak választani, akkor a kapcsolat nem volt elég erős. Ha belső okok miatt, akkor pedig bennetek volt a hiba.

2016. szept. 25. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
36%
Nincs olyan, hogy két ember egymásnak van rendelve.
2016. szept. 25. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
58%
Igen, a filmekben így szokott lenni.
2016. szept. 25. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
48%
A Sorsügynökség című film választ ad a kérdésedre. :) Jó szórakozást hozzá!
2016. szept. 25. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
értem. köszönöm a válaszokat :)
2016. szept. 25. 11:48
 9/9 anonim ***** válasza:
48%
Ezzel csak próbálják győzködni magukat az emberek.
2016. szept. 25. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!