Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van egy lány akit megismertem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány akit megismertem, összeismerkedtünk, jóbalettünk. Beleszeredtem és még nem montam el neki hogy szeretem. és monta hogy van egy pasi aki beleszeretet és másogyára találkoztak és a fiu megcsokolta. A lány ezt elmonta és összetört a szívem?

Figyelt kérdés

szerintetek ezek után még érdemes elmondani neki hogy szeretem? Vagy már késő? (helyesírásért bocsi)

(bocs a végén a kérdőjelért csak aztfogadta el)


2016. szept. 26. 22:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Mennyi idős a lány? Hány sráccal kavart melletted?
2016. szept. 26. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Bárhogy is döntesz, véletlenül se írásban add a tudtára..
2016. szept. 26. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
15 éves és én csak 1 emberrel járt én Úgy tudom.
2016. szept. 27. 21:17
 4/4 A kérdező kommentje:
15 éves és csak 1 fiuval járt. én így tudom de már lehet volt több is. *
2016. szept. 27. 21:18




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!