Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk, férfiak! Titeket melyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak! Titeket melyik női "stílus" vonz jobban?

Figyelt kérdés

Csak így általánosságban.


1.) Az a nő aki nőcisen öltözködik, szereti a színeket, magassarkú párti, szóval kicsit ilyen "barbis", de nem gyerekes, szóval normális mentalitású, és persze fel tud vagányabban is öltözni, de a sportos viselet távol áll tőle.


2.) Az a nő, aki inkább vadabb, tetovált, nem veti meg a csinos ruhákat, de inkább a "vagány" vonalon öltözködik, és inkább sötét ruhákat hord, de persze normális ő is jellemileg.


2016. szept. 30. 09:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
73%

Kettő közt, de inkább a 2. :D

19/f

2016. szept. 30. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
51%

Egyik sem.


Az egyszerű, visszafogott, aranyos, visszahúzódó, lányokat szeretem.

2016. szept. 30. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
24%
Egyik sem. Nekem az egyszerű és sportos nők jönnek be.
2016. szept. 30. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
52%
Egyik sem. Minden embernek meg van a külseje, belső értékrendje, stb. Ehhez kell megtalálni a hozzá való stílust. Van akinek nagyon jól áll a színkavalkád és van aki csak papagájnak néz ki benne.
2016. szept. 30. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
50%
Szolid nőies öltözködés magassarkú nélkül.
2016. szept. 30. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem nem lehet így kategorizálni. Én az 1-és vagyok, de nem oltozom papagájnak és mellette vagány is vagyok és tudok sportosabban is öltözni, mert nem megyek túrázni kiskosztümben és magassarkuban. :)
2016. szept. 30. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
42%
Pont a kettő keveréke :) a szürke embereket semmiképp sem szeretem.
2016. szept. 30. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Titusztitusz ***** válasza:
23%
Egyértelmüen az 1-es...
2016. szept. 30. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
49%
Nekem inkább az 1-es, de ez csak egy vélemény, biztosan sokan vannak akiknek a másik vagy akár mindkét stílus szimpatikus.
2016. szept. 30. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Kenzo Tenma ***** válasza:
60%
Én a középutat preferálom. De e kettő közül a második.
2016. szept. 30. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!