Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Be lehet szeretni valakibe,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Be lehet szeretni valakibe, aki iránt nem érez az ember semmit csak barátként tekint rá? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Van egy egyedülálló lány, aki nagyon aranyos,kedves,értelmes és jól is érzem vele magam.A lány szeretne velem járni,de én nem érzem azt a pluszt ami kellenne!Szerintettek mit csináljak?

Köszi a válaszokat előre is!


2016. okt. 1. 21:41
 1/6 anonim ***** válasza:
az emberek általában csak a saját vágyaikat vetítik ki a másikra, és képesek szerelembe esni olyanba is, akit nem is ismernek. ha ehhez az elképzelt álomvilágukhoz önszántából alkalmazkodik a másik,azaz viszonozza, abból párkapcsolat is lehet. magyarán neked nincsenek olyan belső vágyaid, amit a nő kivetít rád. lehet neki törődésre, társra van szüksége, és ezért ezt rád vetíti, hogy te vagy az a társnak való, viszont lehet te meg nem vagy egy összetört lelkű, hanem aki egyedül is örömmel éli az életet. hozzás hasonló típusú lány illene, aki szintén ilynen és nem kapcsolatfüggő, vagy olyan, aki olyanhoz ragaszkodik, akiben nincs is az amit szeretne, csak beleképzeli.
2016. okt. 1. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
*hozzád hasonló
2016. okt. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Amit az egyes leírt az csak egy része a benyomásnak, a külső fizikai vonzalom is nagyot nyom a latban. Egyszerűen ez a lány nem indít be nálad olyan feszültséget, mint egy másik nő. Különben nem vacillálnál vele sokat, hanem ráhajtanál.

Ráadásul sok férfinak az sem imponál ha látják, hogy a lány oda van értük, mert már kvázi a fülük botját sem kell mozdítani, hogy megkaphassák. Sok nőnél figyeltem meg ezt, akik amúgy helyesek, hogy ott szúrták el a dolgot, hogy már szinte tálcán kínálták fel magukat, amitől a férfiben leértékelődtek erősen.

2016. okt. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A kérdésedre a válasz nem. El lehettek egy darabig, de nem fogsz beleszeretni.
2016. okt. 1. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!Ment a Zöld! ;)
2016. okt. 2. 18:35
 6/6 anonim ***** válasza:
Lehet, az én kapcsolatom is így kezdődött. Csak barátok voltunk, tényleg nagyon kedveltük egymást, de a srác leszögezte, hogy ő tőlem barátságnál nem akar többet, én ezzel egyet is értettem. 2-3 évig csak barátok voltunk, de aztán valami megváltozott és elkezdtünk járni. Azóta eltelt egy pár év, együtt élünk és a házasságon gondolkozunk.
2016. okt. 3. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!