Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lehet emögött a viselkedés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet emögött a viselkedés mögött valami?

Figyelt kérdés

A barátomról lenne szó. Lehet paranoiás vagyok, csak az előző kapcsolatomnak csúnya vége lett, mert félreismertem.

A helyzet, hogy barátom túlságosan kedves, ami alapvetően nem probléma, ez egy jó pont, csak konkrétan folyton mosolyog, udvarias, de mindellet szókimondó is, amit szintén bírok. Egyfolytában pörög, mindig megy valahova, nagyon sok ember kedveli a munkahelyén is ahogy észrevettem.

Ha ez számít 8 hónapja vagyunk együtt és eddig szinte csak ezt az oldalát láttam és nem tudhatom, hogy ez valaha változni fog, mert ahogy van, túl tökéletes. Mindig is ezeket a tulajdonságokat kerestem egy pasiban és most hogy megtaláltam, kicsit elbizonytalanodtam. Magam sem tufom biztosan hogy miért.

20/L


2016. okt. 15. 20:47
 1/1 anonim ***** válasza:

igen, PARANOIÁS vagy, fölöslegesen.


én is a nap 80%-ban vidám vagyok, ez az alap természetem, azonban tudod hirtelen haragú és nagyszájú is lenni


most miért kell megijedni azon, hogy most teljesült az, amire vágytál? ha meg soha nem teljesülne, akkor meg az lenne a kérdésed, hogy miért vagy ilyen peches!


a felesleges fantáziálgatásodat és a félelmeidet tedd rendbe az agyadba, és akkor minden rendbe lesz.


sok boldogságot nektek! :)

2016. okt. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!