Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Kapcsolatban lévő férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kapcsolatban lévő férfi szerelmet kamuzik, sajnáltatja magát. Milyen gyakori?

Figyelt kérdés

beleszerettem egy pasiba, azzal nyitott, hogy tré a kapcsolata, megsajnáltam, sokat dumáltunk, kialakult a lelki vonzalom, de a testi határokat nem léptük át (nem volt szex).


de csak nem szakított a nőjével, ellenben kb. havonta elmondta, hogy boldogtalan vele, én meg csak reménykedtem hiába.


beleszerettem szóval, elutaztam külföldre 2 hónapra, gondoltam addig csak elfelejtem, ő mondta, h. visszavár, reméltem, addig szakít a párjával.


hazajöttem, és semmi az égvilágon nem változott.


én még mindig szeretem, ő viszont fagyos velem, egyáltalán nem olyan, mint 2 hónapja.


és panaszkodik tovább az ismerősöknek, hogy tré a kapcsolata.

magyarán tényleg rosdz kapcsolatban él, nemcsak kamuzta nekem, de mégsem lép ki (nincs gyerek,se anyagi vagy lakáskényszer), és hiába vagyok itt, és tudnám őt szeretni, nem kellek neki.


haragszom rá, azt érzem, behülyített, elérte, h. beleszeressek, mondott szépeket, kedveseket, de esze ágában sincs változtatni.

szeretném elfelejteni, de még fáj.


mi a véleményetek az ilyen fickókról?


N (28)



2016. okt. 27. 00:46
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit kivülállóként,ha beleképzelnék magad és elolvasnád,amit írtál,rögtön elfelejtenéd ezt a fickót! Gyenge,gyáva jellem.
2016. okt. 27. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Annyira tré a kapcsolata, hogy nem lép ki belőle...csak kamuzott, hátha letud fektetni téged.Felejtős a pasi.
2016. okt. 27. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
91%
Hat, ha ezt el is hitted, akkor itt nagyobb bajok vannak...
2016. okt. 27. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%

Egy kis csiki csukiert lehazudjak neked a csillagos eget.

Mondani barmit lehet egy embert cselekedetei teszik igazi fefive vagy nove.

Dumagepek mindig vannak

Pasi egy hernyo lepj tovabb

2016. okt. 27. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 Titusztitusz ***** válasza:
0%
Elég gyakori sajnos az ilyen patkányviselkedés a férfiak oldalárol szerintem...Nemis annyira az gond itt szerintem,hogy egy kapcsolatban lévő ürge más hölgyekkel is kialakít mondjuk érzelmi kapcsolatokat,mivel az ilyesmi mondjuk nekem is meglehetősen szokásom,nade hogy az illető közben AZT IS HAZUDJA, hogy "otthon boldogtalan életet él",ez azért már szerintem mocskos dolog nagyon...És mondjuk én sohasem tennék ilyet...Azért a magam részéröl MINDIG ki szoktam emelni azt,minden hölgyekkel való barátságom kapcsán,hogy az első azért mégiscsak a feleségem minden körülmény között,akit maximálisan szeretek,és boldog is az otthoni életünk...Aztán a másik hölgynek vagy tetszik az,amit hall tőlem,vagy nem,de én akkor sem verném soha magam patkányjellegü hazudozásokba,ha tudnám azt pedig jól,hogy ha megtenném,az kétségtelen előnyökkel járna a másik hölgyet illetően is...
2016. okt. 27. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:

utolsó válaszoló, félreértesz valamit, nem hazudta, hogy a kapcsolata, ahogy írtam is ... és panaszkodik tovább az ismerősöknek, hogy tré a kapcsolata.

magyarán tényleg rossz kapcsolatban él, nemcsak kamuzta nekem.


értitek? a kapcsolat rossz, ezt a közös barátok is megerősítik, párterápiára is jártak, mindhiába.


a problémám az, hogy miért nem képes kiszállni a rossz kapcsolatból, mikor jövök én az érzelmeimmel, amire ő láthatóan hónapokig vevő volt, és közel kerültünk lelkileg egymáshoz, és csak azért nem volt szex (ő akarta volna), mert nekem több eszem, tartásom volt, és nem engedtem a huszonegyből: amíg kapcsolatban van, nem lehet szex köztünk.

2016. okt. 27. 09:18
 7/26 A kérdező kommentje:
javítás: utolsó válaszoló, félreértesz valamit, nem hazudta, hogy ROSSZ a kapcsolata...
2016. okt. 27. 09:19
 8/26 Titusztitusz ***** válasza:
77%
Kedves kérdező...Amennyiben az illető úr NEM AKAR SEMMIKÉPPEN SEM KILÉPNI a meglévő kapcsolatábol,akkor az MESSZE NEM LEHET MÉGSEM ANNYIRA ROSSZ KAPCSOLAT,mint amit állít,meg amit az ismerősei állítanak róla...Szóval a legfontosabb az mindig az legyen neked, amit a TÉNYEK állítanak,és nem pedig az,amit a szavak...Márpedig akkor a TÉNYEK EGYÉRTELMÜEK jelen esetben...És az ürge HAZUDIK,és HAZUDIK MINDENKI MÁS IS aki tényekkel ellentétes dolgot állít...Úgyhogy megnyugodhatol,jelen esetben is tények ferdítése zajlik,akármennyire is elvakít téged a rózsaszínű köd...
2016. okt. 27. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:

ez a fickó keményen mazochista, hajlama van a mártíromkodásra és kapcsolatfüggő.


azért van kapcsolatban, mert nem bír egyedül lenni, azért van kapcsolatban, mert szeret szenvedni, csomószor mondta, h. úgy működik, hogy akkor is benne marad egy rossz helyzetben, ha szenved tőle.


és még: ha otthon boldog lenne, általam nem lehetett volna se érzelmileg-lelkileg elérhető.


ő nem is annyira a szexre hajtott, hanem érzelmi közelséget, szeretetet keresett.


szóval egy sok szempontból sérült ember, ezt a rózsaszín ködön át is látom.

2016. okt. 27. 09:39
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
Kerdezo, tulmisztifikalod. A csavo meg akart teged dugni, de annyira nem vagy erdekes neki, hogy a halodo kapcsolatabol kilepjen, ugyanis mi van, ha veled nem mukodik? Akkor a talon halodo baratnot se lehet dugni meg teged sem. Nem misztifikalj tul sok agyat ilyen jellemu embereknek - nincs nekik.
2016. okt. 27. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!