Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk! Örülnétek, ha szülinapot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Örülnétek, ha szülinapotokra kapnátok a barátnőtöktől egy naplószerűséget, amibe kb egy éve a kapcsolatotokról, és rólatok ír érzelmeket, gondolatokat, történeteket?

Figyelt kérdés
Elolvashatnátok, hogy ő hogy élte meg a kapcsolatot eddig, képekkel és emlékekkel, persze más ajándékot is kapnátok mellé. Köszönöm a válaszokat!

2016. okt. 30. 09:27
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
82%
Aranyos lenne, én örülnék neki. Már persze ha pozitív a tartalom :) 23/F
2016. okt. 30. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
47%
nem
2016. okt. 30. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
73%
Én örülnék neki.
2016. okt. 30. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
10%
Ha engem éltet benne, akkor igen,de ha savaz akkor tuti, hogy az lenne az utolsó együtt töltött szülinapunk.
2016. okt. 30. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
42%
Nem nagyon. 17 évesen okés
2016. okt. 30. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
71%
Ha max. 16-17 evesek vagytok, akkor igen meg oke. Azutan viszont felnott ferfirol nem igazan tudom elkepzelni, hogy leul ilyet olvasgatni. Meg felesleges is. Ha mukodokepes koztetek a kommunikacio akkor pontosan tudjatok egymasrol hogy hogyan elitek meg a kapcsolatot.
2016. okt. 30. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
56%

Nem vagyok fiu, de szerintem olyan 80 evesen ez tok jo ajandek lenne, elnosztalgiazna a masik a regi szep idokrol, az egesz egyutt toltott eletrol, mondjuk kinyomtatott fenykepekkel megtoldva. (Persze kinek van turelme addig naplot irni folyamatosan.) De igy 1-2-3 ev kapcsolat utan igazabol tok felesleges.

Persze egy normalis srac aranyosnak tartana biztos, meg egyeb ajandekkal egyutt kiegeszitesnek nem veszes.

2016. okt. 30. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
67%
En bevallom oszinten, nem. Nem veletlenul van olyan baratnom, akinek ilyen cukisagok eszebe sem jutnak. Van aki birja ah ilyet, nalunk mindenfele egymasnak versiras, szivecskes parna, naplo stb felejtos
2016. okt. 30. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
76%
Én nem örülnék. A szülinapomon, ha már ajándékot vesz, olyat próbáljon, ami rólam szól, amire én vágyom, ne a saját exhibicionizmusát tolja a képembe.
2016. okt. 30. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
84%
Inkább évfordulónkra lenne jobb ez, mondjuk az első évfordulónkra. De hihetetlenül örülnék neki ilyen esetben, kb. magamhot sem térnék percekig. Imádom az ilyet! :D
2016. okt. 30. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!