Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tehetnék, ha nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék, ha nagyon vonzódom a magyar női kézilabda-válogatott és a Győri Audi ETO játékosához, Orbán Adriennhez?

Figyelt kérdés

Már egy ideje nagyon oda vagyok érte. Meccsekre is kijárok, hogy élőben láthassam. Két hete, még Bukarestbe is elutaztam a csapat Bajnokok Ligája meccsére is, hogy szurkolhassak a csapatnak, de elsősorban Adrinak.


Építő jellegű, hasznos válaszokat szeretnék.



2016. nov. 9. 19:20
1 2
 11/15 Titusztitusz ***** válasza:
43%
Na 10-es...Ahogy elnézem,neked is van ám érzéked,és tehetséged ahhoz,hogy erőt és bátorságot önts a kérdezőbe...Ügyesen csinálod,meg kell hagyni...
2016. nov. 9. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

amúgy is egy jegyben járó, párkapcsolatban élő nőről van szó


[link]


legalábbis pár perc alatt ezt találtam róla. 2014es cikk. azóta lehet már férjhez is ment.


Persze tudom, ez az emberek 90%-ánál nem akadály, mert létezik válóper és akkor kit érdekel, hogy boldog párkapcsolatban él vagy sem.

2016. nov. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

#10 Miért is öntenék bele bátorságot? Inkább fölnyitom a szemét időben, hogy ne fusson olyan kocsi után ami nem veszi föl, de még lassítani sem fog érte soha! Sőt inkább a gázra lép.


Amúgy is, ha egy noname oldalon, noname embereknek kell valakiben bátorságot önteni, az már rég rossz! jó biztos nem fog belőle kisülni!

2016. nov. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Titusztitusz ***** válasza:
43%
13-as...Azt MI NEM TUDHATJUK,hogy a kérdezőt "felvenné-e a kocsi,avagy sem"...Az egyes-egyedül úgy derülhetne csak ki,ha a kérdező szerencsét próbálna a nőnél,de attol tartok,hogy a te hsz-eid után még akkorsem merne már lépni,ha addig még meg is lett volna az elszántsága a dologhoz...Pedig lehet az is,hogyha bepróbálkozott volna a hölgynél,az idővel rájött volna arra,hogy számára a kérdező mégiscsak az igazi...De attol tartok,hogy EZEK UTÁN ez már sohasem fog kiderülni...
2016. nov. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Kérdező semmi esélyed nála. Sajnálom.
2016. nov. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!