Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Idősebb fiúk/férfiak akiknek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idősebb fiúk/férfiak akiknek tetszenek a fiatal lányok! (? ) (többi lent)

Figyelt kérdés
Ti tényleg tudtok szerelmesek lenni 17-18 éve lányokba, vagy csak hülyítitek? Ha voltatok már szerelmesek, mit találtatok vonzónak a fiatal lányban? 17/L

2016. nov. 12. 10:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
48%
Csak megdugni akarjuk, mást nem. De egy ilyenért hónapokig képesek szerepet játszni egyes palik. Párnak kell a francnak, mégis miről beszéljek vele? A töridogáról? Hűha...
2016. nov. 12. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
18+ lányokba inkább... :)
2016. nov. 12. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, hogy én már idősebbnek számítok-e a szemedben, de azért válaszolok. Azt találom vonzónak egy 17 éves lányban, hogy sokkal nagyobb arányban vannak még ott mosolygós, kedves lányok, akik hisznek az emberekben, mint mondjuk a 22-23 éves korosztályban. Ez nyilván arra is visszavezethető, hogy nem csalódott még a sok gyökérben, aki átverte. Viszont annál kiábrándítóbb nincs, mint amikor valaki kedves, udvarias egy lánnyal, az meg azt hiszi, hogy át akarom verni és csak a bugyiba akarok bemenni ezzel, pedig nem, én tényleg próbálok így hozzáállni a lányokhoz, hátha a kedvesség eredményre vezet. Emellett nyilván külsőre is szépek már a 17 éves lányok. Mondhatni, hogy ők már elérték a nőiességüket.

Viszont van egy kis negatívum is, hogy nagyon sok köztük még a gyerekes gondolkodású. Hozzáteszem, hogy csak akkor kezdek 17 éves lánnyal, ha látom, hogy érettebb a koránál, mert Violetta koncertre nincs sok kedvem járni :D 24/F

2016. nov. 12. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :D
2016. nov. 12. 10:26
 5/11 anonim ***** válasza:
59%
1es vagyok. Én már 40 felé közeledve több ilyet láttam baráti körben is. Több idősebb pali hódított 20 év körüli barátnőnket. Volt olyan aki autót is adott, de tartós kapcsolat egy se lett belőle. Mind a feleségét választotta végül. Gondolom jó kis kaland volt nekik 50 körül 18-22 éves kis csajokat dugni, akik nem kvák, hanem be vannak hülyítve, és ők akarják a dolgot.
2016. nov. 12. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
56%

Én inkább olyat látok, hogy a fiatal lányok hülyítik be az idős férfiakat szerelem házasság meg baba igéretével, aztán,ahogy előttem írták előléptetés, arany fülbevaló, nercbunda, autó, neadj isten lakás vásárlád után kocc .:D Szal mi sem vagyunk hülyék, bár én nem csinálnék ilyet mert nem taszítanak az idős férfiak + a szüleimtől kapok elég pénzt mindenre.

19/L

2016. nov. 12. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Volt egy lány az életemben, akivel el tudtam volna képzelni komolyabb kapcsolatot, de a távolság miatt nem működött volna.
2016. nov. 12. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
10%
leszavazhatjátok az első hozzászólót de attól még igaza van
2016. nov. 12. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Valahogy vonz a lelki tisztaságuk, de sok 17-18 éves lány már eléggé kiégett, viszont akik nem, azok nagyon vonzóak, olyan kislányos lelkületűek. De szerelmes még nem voltam 20 alatti lányba.
2016. nov. 12. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
88%
26 éves vagyok, és tavaly volt egy 18 éves barátnőm, akibe szerelmes voltam.
2016. nov. 12. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!