Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Voltatok már szerelmesek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok már szerelmesek olyan lányba akiről tudtátok, hogy "problémás"?

Figyelt kérdés
Szerelmesek vagyunk egymásba egy lánnyal,egyenlőre szexkapcsolat van köztünk.Ő szeretne komoly kapcsolatot velem és én is azt szeretném csak túl sok rosszat tudok a múltjáról. Többször csalta már meg az exét régebben elég könnyen odaadta magát(voltak párhuzamos szexkapcsolatai). Ezek a dolgok nagyon zavarnak és attól félek,ha összejövünk eltelik pár év alábbhagy a szerelem és engem is meg fog csalni vagy megun és kidob. Akkor az a pár év kiesik az életemből.36 vagyok és szeretnék már családot alapítani és ebbe ő is benne lenne de rengeteg olyan estet látni,hogy gyerek mellett is félremennek a nők. Bizonytalan vagyok.
2016. nov. 14. 08:30
 1/3 anonim ***** válasza:
A problémás helyett nyugodtan kiírhattad volna, hogy ri banc.
2016. nov. 14. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem hiszek az ilyen nagy pálfordulatokban, és megalapozottnak érzem az aggodalmad. Az emberek jelleme vajmit változik felnőtt korban, nagyon nagyon ritka aki képes meghaladni önmagát, akkor is csak ideig óráig tart.
2016. nov. 14. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
csak olyanba, aztán lezártam
2020. febr. 17. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!