Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért csinál belőle bohocot?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinál belőle bohocot?

Figyelt kérdés
A fiú akit három éve ismerek és szeretek,csak akkor szeret legalábis ő állítása szerint ha vidám vagyok,nincs probléma,nem nyavalygok stb.Mindig nem is jönne hozzám ha sirok,mondani is szokta hogy holnap ha ilyen vagy akkor átsem jövök.Folyton utasítgat,valamire stb.mindig azt mondja csak hogy ne hisztizek,pedig komoly problémákkal küszködök és csak komoly vagyok a kelleténél.És nem igen lehet igy rá számítani,stb.amugy nem is szeretek másokkal megosztani a problemanat es jobban szeretem magam megoldani a dolgomat.

2016. nov. 18. 18:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

ti jártok vagy barátok vagytok?

mert ez egy rossz haver

2016. nov. 18. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
de a haverok is segítok egymást nem?Miét haverhoz hasonlíthato a viszonyunk?
2016. nov. 18. 19:06
 3/7 anonim ***** válasza:

Magyarul nem szeret, nem érdekli a lelked, nem áll melléd. Egyszerűen csak arra tart, hogy megdugjon és szórakoztasd, függetlenül attól, milyen a kedved.

Ez egy önző barom, nem hiszem el, hogy ennél jobbat nem találtál, és három éve nem tűnik fel, mit művel veled.

2016. nov. 18. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
sokszor megkerdezi hogy mi a bajom,de ugy segiteni sem tudna senki,de elmondja azt mondja még hogy ne szomorkodj,legy erős tenni kell a céljaiért stb.Meg olyanokat mond hogy nem bírja tovább,lerágom stb .pedig nem .meg minek irok neki,ha valami bant mindig csak ezeket mondja,az tény hogy nagyon rágom magam meg idegeskedek sok dolgon,barcsak olyan lennek mint ö nem is ideges soha de meg is sem segit,csak ezt hajtogatja
2016. nov. 18. 21:52
 5/7 A kérdező kommentje:
szokott ugy segiteni,ilyeneket is mond h o nem lelki szemetes lada
2016. nov. 18. 21:53
 6/7 A kérdező kommentje:
szokjott ugy segiteni,ilyeneket is mond h o nem lelki szemetes lada ja es nem szeretnem h csak megdugjon.es annak hasznaljon en ertekes no vagyok aki ertemeli a beszelgeteseket,komoly temaban es szeretne,szeretnek egymast lennenk egyutt nem csak joban,hanem igen is lelkizunk
2016. nov. 18. 21:58
 7/7 A kérdező kommentje:
akkarom hogy lelekben itt legyen
2016. nov. 18. 22:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!