Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Normális ha 21 éves pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ha 21 éves pasi létemre egy harmincas nő tetszik?

Figyelt kérdés
2016. nov. 20. 12:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen.
2016. nov. 20. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A szép tetszeni szokott. Igen, normális. Ez nem korkülönbség függvénye. Általános iskolás koromban 10 voltam, tetszett az osztályfőnököm 28 volt. Nem éreztem emiatt degeneráltnak magam. Már 30 vagyok, ő meg 48, még mindig szép és tetszik. Továbbra is normális vagyok.

30/f

2016. nov. 20. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Manapság ez nem egyedi eset, szerintem normális.

A kérdés az,hogy mi a terved Vele?Kapcsolatot szeretnél, flörtöt?

Független a harmincas vagy kapcsolatban él?

Ezek a kérdések, a korral nincs gond, úgyis kiforrja magát.

2016. nov. 20. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Miért ne lenne normális ha férfi létedre tetszik egy szép nő?Én is 21 évesen ismertem meg a feleségem:-) Most én 25,ő 37 éves, van egy közös kislányunk:-) Neked is bármi lehet belőle,ha passzol a személyiségetek akár komoly is.
2016. nov. 20. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Normális. Nincs benne semmi kivetnivaló. Vannak férfiak, akik az érettebb nőket szeretik.
2016. nov. 21. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!