Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mennyire nehéz "bekapcsolódni"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire nehéz "bekapcsolódni" egy olyan kapcsolatba, ahol a másik félnek van gyereke?

Figyelt kérdés
Nem olyan régen megismertem egy férfit, akinek van egy most 10 éves lánya. Közel vagyunk ahhoz, hogy sokkal komolyabbra forduljon a kapcsolatunk és bár mind a kettőjükkel jó a kapcsolatom, kicsit félek, hogy nem tudok az ő életükhöz alkalmazkodni.
2016. nov. 27. 19:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Bekapcsolódni szerintem könnyű, de utána még újabb 10-20 évig helytállni például, na az embertpróbáló.
2016. nov. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Majd ha kamaszodik a lany megtudod.nem konnyu mas gyereket neveli,elfogadtatni magad vele.
2016. nov. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Ypszilon1980 ***** válasza:

Nekem volt olyan barátnőm, akinek két gyereke volt és nem okozott akadályt. Ha a lány elfogadó és kedvel, akkor semmi gondod nem lesz, én biztos hogy ebbe belevágnék. Persze lehet, hogy később lesznek gondok, de így nem lehet belemenni egy kapcsolatba, az számít, hogy ti ketten egymással akartok-e hosszútávon tervezni.

Alkalmazkodni nyílván neked kell többet, ezt te tudod eldönteni, hogy menni fog-e.

2016. nov. 27. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Konkrétan mi az, amiben úgy érzed, hogy nem fog menni az alkalmazkodás?

Nekem is van gyermekem, és amikor a párom hozzánk költözött, mindenkinek alkalmazkodni kellett mindenkihez. Pontosan ugyanúgy, mint amikor valaki a párja szüleivel költözik össze, vagy bármilyen más családtagjával. Én nem érzek érdemi különbséget. Annak idején az exem, a gyermekem apja úgy költözött hozzánk, hogy még a szüleimmel éltem, neki akkor az anyámhoz és az apámhoz kellett alkalmazkodnia. (Egy év múlva költöztünk külön a szülőktől.) Szerintem ő nehezebb helyzetben volt, mint a mostani párom, mert a gyerekem sokkal rugalmasabb, mint a szüleim. Ráadásul egy 10 éves már kezd kamaszodni, egyre inkább szeret elvonulni a felnőttektől és a saját életét élni, ez pedig még tovább fog fokozódni.

2016. nov. 28. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!