Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Túl nagy EQ (érzelmi intellige...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl nagy EQ (érzelmi intelligencia) különbség? Működhet?

Figyelt kérdés
ha egy lánynak jóval alacsonyabb az enyémnél (28 éves), attól még működhet? Javulhat nála még? (picit olyan, mint Maroon, krilin volt barátnője a DBZ-ből, ha valaki ismeri esetleg)
2016. nov. 30. 17:13
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Mi lenne ha a te EQ-dat próbálnád lecsökkenteni?
2016. nov. 30. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ha valaki egy kavics érzelmi szintjén áll az ott is marad. Én elég negatívan viszonyulok az érzelmekhez és nagyon értetlenül tudok állni a túl érzelmes emberekkel szemben. Nem tudok mit kezdeni azzal ha valaki sír és sok más helyzetben is csak állok és próbálok rájönni mit tenne valaki más aki "normális". Nem tudom elképzelni hogy olyan pasival együtt tudnék lenni aki úszik a rózsaszín felhők között a nagy szerelemben és bármikor elérzékenyülhet bármin. Egyszerűen mindig kényelmetlenül érezném magam ezekben a helyzetekben. Emellett a beleérző készségem se túl fejlett márpedig gondolom ez azért elvárás valakitől aki mindenkivel együtt tud érezni stb. Szóval sok szempontból nagyon nagyon messze állnék az illetőtől ami vitákat félreértéseket és kellemetlen helyzeteket hozna magával.

Én úgy gondolom nem működne. Valamennyit lehet alkalmazkodni de kutyából nem lesz szalonna. De ez csak az én véleményem.

2016. nov. 30. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Krillin csaja nem valami andoid volt?


Amúgy biztos volt neki EQ-ja különben úgy vágta volna ki Krillint, hogy csak úgy recsegett volna.

2016. nov. 30. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
#3: A kérdező azt írta, hogy VOLT csaja. Android 18 a jelenlegi csaja.
2016. nov. 30. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

#4


Krillin mekkora csajozó master már, ki se nézné belőle az ember.


Bár ha annak a loser Jamcsának lehetett, akkor Krillinnek evidens.

2016. nov. 30. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Működhet. Én úgy gondolom, hogy a nagy EQ-val rendelkező fél képes kezelni a másik érzelmi tudatlanságát, és rávezeti őt a megoldásra. Így tehát nem valószínű a veszekedés kialakulása, sokkal inkább a megegyezés, win-win szitu létrejötte :)
2016. nov. 30. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egy-ketto-harom,mukodj!:)
2016. dec. 1. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Állati magas lehet az eqd, ha rajzflmhősökhöz hasonlítod a csajt. Pedig gondolom te is elmultál már 28.

Illetve az eqt online tesztekkel sosem fogod pontosan megmérni. Csak mondom...

2016. dec. 1. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!