Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi a különbség fellángolás,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a különbség fellángolás, szerelem és vonzódás között?

Figyelt kérdés

Tegnap összegabalyodtunk egy ismerősömmel: piáltunk, beszélgettünk, kicsit tapizott, de lényegi dolog nem történt.

Azt gondoltam, hogy majd húzom egy kicsit az agyát, nevetgélünk, aztán hazamegyek és slussz. Tudom, hogy tetszem neki, tudom, hogy teljesen odáig van értem, de mindketten tisztában vagyunk vele, hogy semmi nem lehet köztünk. Viszont valamit nagyon felkorbácsolt bennem. Nem akarok tőle semmit, tán még lefeküdni se, egyszerűen csak jó vele beszélgetni, barátok vagyunk. Akkor most mégis mik ezek az érzések részemről?

N


2016. nov. 30. 19:36
 1/3 anonim ***** válasza:

Én nem barátkoznék olyan "nővel", aki húzni akarja az agyam meg a saját egóját növelni ily módon, az érzéseimmel vagy épp a vágyaimmal játszadozva. Az ilyenre is van szó, de az nem túl szép kifejezés...


F

2016. nov. 30. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ez vonzalom még csak. szvsz
2016. dec. 1. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Vonzodas:fizikai

Fellangolas: erzelmi toltet (belso tulajdonsagai is megfognak)+vonzodas

Szerelem: tartos erzelmek+tartos vonzalom,hetek,honapok,evek

2016. dec. 1. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!