Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Beleszerettem az egyik baratno...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem az egyik baratnombe, de nem tudok ki igazodni rajta?

Figyelt kérdés
Szoval mar egy ideje nagyon kozel kerultunk egymashoz, le is fekudtunk.. es bennem erosebb erzelmek is kialakultak azota, de o azt mondja h csak baratkent szeret... mondjuk rzt nem ertem mert azota tobbszor is aludtunk egyutt(volt kozte olyan is hnem volt szex) valamikor osszebujuk van amikor meg azt sem engedi h atkaroljam vagy hozza erjek. Volt hogy megkerdeztem h akkor most mi legyen kettonkel es allandoan terel vagy nem valaszol... szoval semmit nem ertek 21/f es 19/n

2016. dec. 9. 20:30
 1/4 rrrrrreennnnn ***** válasza:

Ne haragudj,de ezen mit nem értesz?

Nem akar tőled senmit.

Te vagy a 2000094667.-dik,aki szétteszi a lábát,majd beleszeret abba,aki d.gja ès mindenáron bele akarja magyarázni,hogy a hapsi is többet érez.

Jó,ha tudod: aki veled akar lenni,az veled lesz. Ahhoz meg még tanulnod kell neked és társaidnak,hogy egy férfinek nem elég,ha aláfekszel.Sőt,egy idő után még ez sem kell tőled!

2016. dec. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 rrrrrreennnnn ***** válasza:

Ja,hogy te vagy a ffi!

Bocs,siettem:)

Na akkor az előzőt üzenem,akiknek szól,neked pedig annyit mondok: senmire ne számíts! Nem akar semmit!

2016. dec. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 rrrrrreennnnn ***** válasza:
*semmire
2016. dec. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nincs mit nem érteni. Nem akar tőled semmit, pasipótlék vagy. Ha talál egy jobbat, akkor el fog felejteni.
2016. dec. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!