Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit gondoltok 32 év korkülönbs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok 32 év korkülönbségről?

Figyelt kérdés
Egy éve együtt vagyunk, de senki nem tud a kapcsolatunkról. Nagyon harmonikus a dolog, mindent megbeszélünk egymással. A probléma az, hogy félünk mit szólna a nagy nyilvánosság, ha felfednénk magunkat. DE MIÉRT FÉLJÜNK A SAJÁT ÉLETÜNKET ÉLNI?! Én úgy gondolom, mindenki a saját életét kell irányítsa, az, hogy a többiek mit mondanak, az nem fontos, ha igazán szeretjük egymást. (19L)

2016. dec. 14. 19:37
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
82%
A harmonikusra majd terjunk ra ujra par ev mulva, amikor a hatvanas oregember mar nem lesz kepes megdugni a huszoneves friss husi puncijat :"D.
2016. dec. 14. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
48%

Ha te így gondolod, akkor mire fel tetted fel ezt a kérdést?


Én azt mondom, hogy APAKOMPLEXUSOS vagy! Mi szépet és jót látsz egy öregemberben hozzád képest, amit nem tud megadni neked egy korodbeli, vagy max egy 10 évvel idősebb srác?


Kérdés: milyen a kapcsolatod az apukáddal kérdező?

2016. dec. 14. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
15%
Aranyásò, vìg özvegyjelölt detected...
2016. dec. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
45%
Ha nem mondom el inkább, hogy mit gondolok, akkor sejted, hogy mit gondolok?
2016. dec. 14. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
14%
Csak engem undorít ez a dolog, hogy egy apád korabelivel kamatyolsz?
2016. dec. 14. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:

A tisztelet, megértés, az érettség és a humor, amit eddig egy korombeli srácban sem láttam.

Édesapámmal jó a kapcsolatom.

Utolsó kérdező remélem a saját lelki világod nem ilyen. Az őszinte szerelem nem a pénzről szól, még ha ez klisének is hangzik, akkor sem. Mivel olyan diplomát fogok szerezni, amivel az ország egyik legjobb fizetését kaphatom és párhuzamosan két szakra járok, ezért nem hiszem, hogy a pénzére leszek rászorulva, de köszönöm aggodalmad!

2016. dec. 14. 19:46
 7/27 anonim ***** válasza:
50%
azt, hogy beteges!
2016. dec. 14. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
68%
"az ország egyik legjobb fizetését kaphatom..." - hat, a papa nem az eszedert szeret, az mar biztos :"DDDD.
2016. dec. 14. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
50%

Ez már akár nagypapa komplexusnak is elmegy.

Ne viccelj már, 39 éves leszel, amikor ő 71.

2016. dec. 14. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
63%
Édesapám csak néhány évvel idősebb a hapsidnál, pedig én is átléptem már a 30-at. Mindkettőtök részéről van gond...
2016. dec. 14. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!