Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit adtok karácsonyra a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit adtok karácsonyra a párotoknak?

Figyelt kérdés

Leginkább az érdekel, hogy egy lány mit adhat a barátjának. Van egy viszonylag személyre szóló ajándékötletem, de e mellé még szeretnék valamit adni neki.

24/L


2016. dec. 16. 16:02
 1/8 anonim ***** válasza:
64%
Elmenyloveszet kupon egy Palferi konyvben:)
2016. dec. 16. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Házi sörfőző készletet - mindene megvan igazából, de beszélgettünk arról az elmúlt hetekben, hogy mennyire szívesen kipróbálná az otthoni sörfőzést, szóval ez lesz végül. Máskor vettem már repülőjegyet olyan helyre, ahová mindig is el akart utazni, koncertjegyet, fesztiválbérletet, kedvenc whiskeyt, ami alapból túl drága, hogy "csak úgy" vegyünk egyet.. Mindig igyekszem olyat adni, ami hasznos is, személyes is és örömet is okoz, mi leginkább az élmény-ajándékokat szeretjük.
2016. dec. 16. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Homefront The Revolution


20+

2016. dec. 16. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Kedvenc együtteses bögrét, portrérajzot kettőnkről amit én készítettem, gamer egeret, lávaköves masszázskupont
2016. dec. 16. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
iphone 7-et
2016. dec. 16. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Jól megy már neked 5-ös. Én nem költenék ennyit egy pasira sem...
2016. dec. 16. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egy pizsamát :D
2016. dec. 16. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Közös Gokartozás.
2016. dec. 16. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!