Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit szólnátok ha a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok ha a párotok színész lenne és ebből kifolyólag csókolóznia kellene néha másokkal?

Figyelt kérdés
2016. dec. 17. 22:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nekem ez nem férne bele :(
2016. dec. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
73%
Soha nem lennék színésszel vagy bármilyen előadóművésszel együtt párkapcsolatban. Ez az életmód nem fér bele az én életvitelembe...
2016. dec. 17. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Az lenne a bajom ezzel, hogy ahhoz, hogy valaki jó színész legyen, át kell élnie a szerepet. Ergó amikor megcsókol valakit, törekednie kell, hogy átélje a csókot. Na ez az ami engem zavarna ebben. Nem kezdenék ilyen személlyel.
2016. dec. 17. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
2%
Akiknek ezzel problémájuk van, azok csak egyszerűen álszentek. Nyilván csak arról van szó hogy a színészek nagy része csóró mint az állat. Bezzeg ha a munkája részeként más nők nunijában matatna könyökig (nőgyógyász), az beleférne, ugyanis akkor talicskával hordaná haza a zsetont.
2016. dec. 17. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nehéz eldönteni melyik a rosszabb, ha tud úgy csókolózni, hogy neki az nem számít, vagy ha nem hagyja hidegen és úgy csinálja mással.
2016. dec. 17. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
12%
#4 én nem úgy látom, hogy csórók lennének. általában egy jó családból jövő valaki lesz színész. szóval elég erős biztonsági háló szokott ott lenni.
2016. dec. 17. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

#4

Vagy csak egész egyszerűen a csók olyan dolog, amit az ember a barátjának/barátnőjének tartogat. Nem kell ehhez álszentség.

2016. dec. 17. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
#7. De igenis álszentek vagytok mert egy kövér kopaszodó nőgyógyász kell, egy csöcsfogdosó mammográfiás asszisztens meg nem.
2016. dec. 17. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%

Ha egy olyan színészről lenne szó, aki színházban játszana, az teljesen rendben lenne. Ha egy szuperhőst alakítana a filmvásznon, aki szingli, mert nem a magánélete a téma, az megint oké.

De! Például ha egy értelmesebb (nem pedig mexikói, kolumbiai) sorozatban játszana, ahol egy (nyilván) szép nőbe kellene szerelmesnek lennie és őt csókolgatná mondjuk 2-3 epizódonként, akkor az már nem. Olyan színész sem jöhetne szóba, aki hónapokig forgat egy filmet EGY nővel. Vagy sz*r lenne a film/sorozat, vagy előbb-utóbb elhinné, amit játszott. Számtalan sztárpár mutatja ezt.

2016. dec. 17. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
#8: Te mi a francról beszélsz?! Nőgyógyásszal sem kezdenék, ha már ott tartunk, és nincs ebben semmi álszentség, nekem nem fér bele, hogy a párom más nőkkel csókolózzon vagy épp más nőkben matasson.. És pont teszek arra, hogy ezzel mennyi pénzt keres vagy épp nem keres, soha nem a pénzért jövök össze egy férfival, az az övé, köszönöm én is el tudom magam látni, nem szorulok másra anyagilag..
2016. dec. 18. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!