Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak, ha még mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha még mindig szerelmes belém?

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki már tavasz óta udvarolgat nekem. Eleinte nagyon lazának tűnt, azt hittem csak szórakozik ,de aztán kiderült, hogy így próbálja leplezni, hogy totálisan belém van esve. Tudta, az elejétől tudta, hogy én nem akarok tőle semmit, ezért nem akarta erőltetni a dolgot és úgy tett mintha őt se viselné meg komolyabban a dolog. De engem sem ejtettek a fejemre,rájöttem hogy neki valójába nagyon fáj, hogy nem lehetünk együtt, végül be is vallotta. Akkor utasítottam el először konkrétan. Akkor jött a csak barátság szöveggel, de láttam rajta,h csak magát kínozza ezzel és persze többet akar. Aztán próbált teljesen semmibe venni, de néhány hónap után újra felbukkant, azzal a szöveggel, hogy már nem akar semmit és belátja hogy nem illünk egymáshoz. Szerintem csak így akarta megkönnyíteni a dolgom, hogy ne legyen bűntudatom miatta, hogy nem tudom viszonozni.Látom rajta ahogy a szemembe néz azt a bágyadt szerelmes tekintetet, meg még mindig néha napján ír valami ürüggyel, viccelődik velem meg miegymás, érdeklik az álmaim, biztat meg minden, de hiába ha egyszer én nem tudok rá úgy tekinteni. Zavarni nem zavar, mert megtartja a tisztes távolságot és nem zaklat a szerelmével, úgy tesz mintha nem érezne már semmit,de ezt nem lehet elrejteni. Elkerülni nem nagyon tudjuk egymást, mivel szomszédok vagyunk, gondoltam rá ,hogy elköltözöm ,de jelenleg nem vagyok olyan helyzetben.
2016. dec. 26. 23:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Leírtad, hogy nem zavar, de azért gondoltál rá, hogy elköltözöl ezért. Akkor most mi van? :D
2016. dec. 26. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Kicsit keményítsd meg magad, nem válthatod meg mindenkinek az életét.

Megmondtad neki, hogy nem lesz kapcsolat, ő ezt tudomásul vette, nem zaklat vele. Elhiszem hogy rossz ránézni, talán kicsit bűntudatod van mert mégiscsak azért szenved mert visszautasítottad, de nem tudsz vele mit tenni ha ennyire nem képes elengedni a dolgot. Megtetted amit lehetett, szerintem.

2016. dec. 26. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha nem próbàlod meg akkor sohasem tudod meg mi lett volna!Persze ha elinditott benned vmit a sràc !Ha nem akkor koptasd le vagy épisd le fokozatosan !
2016. dec. 26. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mert ő nem zavar engem,de tudom, hogy én zavarom őt, fájdalmat okoz neki, hogy lát és nem lehet velem, mert szeret, hiába próbálja ezt elrejteni. Nem akarom, hogy miattam elvesztegesse a legszebb éveit.
2016. dec. 27. 00:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!