Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért zavarnak az exei, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért zavarnak az exei, ha nem is beszél velük?

Figyelt kérdés

Nem maga a létezésük bosszant, inkább a mennyiségük. Párom 23 éves és eléggé kiélte magát anno, sok barátnője volt előttem(kb 8). Mind rövid 1-2 hónapos kis "kapcsolat" volt, egyéjszakás kalandjai nem voltak max 1-2.

Egyikkel sem beszél már, velem jóval több ideje van és mondja / érezteti is, hogy nagyon szeret és sosem volt még ilyen jó kapcsolata. Mégis zavarnak azok a lányok, rettegek, hogy egyszer felbukkannak, akiket névszerint tudok azokhoz mind hasonlítgattam magam és emiatt semmi önbizalmam... tudom, hisztisp*csának tűnök, barátomat nem terhelem ezzel csak magamban bosszankodok. Mit tehetnék? Más is volt már így?

Én 19 éves vagyok, nekem is volt már előtte jó néhány rövid kapcsolatom.


2017. jan. 2. 21:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Nézd, ha neked is volt előtte már jópár rövid kapcsolatod, akkor csak egyszerűen képzeld el a szituációt fordítva... Mit gondolsz, a barátodnak van oka aggódni a régi, komolytalan barátaid miatt? Hasonlítgatnia kell magát hozzájuk? Gondolom, te sem hasonlítod őt az előzőkhöz, nyilván azért lett vége hamar a rövid kapcsolataidnak, mert kiderült, hogy nem működik, nem illetek össze, mégsem akartok egymástól semmit. Nála is ez volt a helyzet. Nem azért szakított velük, és van veled most, mert ők sokkal jobbak nálad...


Nem a volt barátnőivel van a baj, hanem az önértékelési zavaroddal.

2017. jan. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ilyet én is szoktam érezni sajnos de olyan azt szoktam csinálni amit az első írt és rájövök hogy nincs gons mert engem sem érdekelnek az exeim és aggodalomra nem lenne oka fordított esetben a páromnak sem.

24N

2017. jan. 2. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

olyankor*

gond*


2.voltam

2017. jan. 2. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
tul sok szabadidod van, az a baj
2017. jan. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!