Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Sztorikat várok. Veletek volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sztorikat várok. Veletek volt már ilyen, vagy ismertek olyat akivel igen?

Figyelt kérdés
Tipikus sztori, kamaszkori szerelem, ami nagy szerelem volt csak aztán mindketten változtatok és elmúlt, majd megszakítottátok a kapcsolatot. Közben ti szenvedtetek, de aztán valahogy elengedtétek. És akkor mondjuk évek múlva valahogy újra összefutottatok és mindketten változtatok majd újra felvettétek a kapcsolatot?

2017. jan. 5. 11:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Jó napot, Sztorik János vagyok. Miért keresett?
2017. jan. 5. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Első nagy szerelmem volt, barátok voltunk, aztán szerelmet vallott... féltem tőle, hogy tönkremegy a barátság, ezért eleinte hárítottam, de aztán mégis beadtam a derekam és járni kezdtünk. Szakítás után sokáig szenvedtem, de aztán éltem az életem. Évekkel később újra találkoztunk, nekem akkor komoly kapcsolatom volt, de az exszemmel való találkozás rávilágított, hogy már a végét járja... mire szakítottam az akkori párommal, az exemnek volt valakije. Később mégis újra összejöttünk, de nem volt valami jó kapcsolat, folyton martuk egymást, úgyhogy újra szakítottunk. Egyszer eszembe jutott, hogy meg kéne keresni, de akkor hallottam közös ismerősöktől, hogy gyereke született, így hagytam az egészet.

Évekkel később összefutottunk, aztán egyszer beszélgettünk úgy fél órát telefonon, ismerősök vagyunk a FB-on... kb. ennyi maradt belőle. Jó ez így, már nem vagyunk ugyanazok, mint akkor.

2017. jan. 9. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!