Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit akarhat tőlem? A többi lenn!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akarhat tőlem? A többi lenn!

Figyelt kérdés

2017. jan. 15. 11:47
 1/4 A kérdező kommentje:
Van egy pasi akivel régebben ismerkedtem és elmondtam neki hogy én az esetek többségében szabadszàjú vagyok erre azt mondta hogy neki a lelkivilàgànak tul sok előtte persze mondtam hogy nem réglettem külön a pasimtol!Most megint nyomul !Ha nem jövök be neki akkor minek kellek neki?
2017. jan. 15. 11:50
 2/4 anonim ***** válasza:

Attól, hogy nem jössz be neki hosszú távon, még lehet magányos...


kb pont ezért nyomul

2017. jan. 15. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

azért nyomul, mert magányos, jól írta az első, plusz mert gondolom volt neki a tűzbe más is, és az a csaj lerázta.

ez már csak ilyen.

de ti lányok sem vagytok különbek, 8-10 pasi mindig képbe van sokatoknál, akik singlik, és ismerkedtek.

2017. jan. 15. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
dehogy rázta le. amikor kanos lesz, akkor az összes környéken lévő csajnál bepróbálkozik, minél kanosabb, annál kevesebb szempontot értékelve, aztán vagy átmegy rajta, vagy talál valakit egy körre, olyankor megnyugszik, látja, hogy nem hozzá való a kérdező, egy kis idő után meg kezdődik elölről :)
2017. jan. 15. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!