Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Barátom fiatalabb nálam 4...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom fiatalabb nálam 4 évvel. Működhet hosszú távon?

Figyelt kérdés
2017. jan. 15. 14:04
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
Attól függ melyikőtök mennyi. Ha te 20 vagy és a barátod 16 az nem a legműködőképesebb kapcsolat. Viszont ha 30 vagy és a barátod 26 akkor elhanyagolható ez a 4 év különbség.
2017. jan. 15. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
en 22 ő 18
2017. jan. 15. 14:10
 3/9 anonim ***** válasza:
Előre sosem tudni -még napra azonos születési dátummal rendelkező pároknál sem- majd kiderül.
2017. jan. 15. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Igen.
2017. jan. 15. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Sohasem értettem ezt a kor mizériát... Ha két ember jól érzi magát együtt, szeretik egymást, akkor mit számít az a pár év... Főleg a fordított esetet nem értem, azt amikor a nő az idősebb. Na és akkor mi van? Összedől a világ? :D Csak azért, mert a nő az idősebb egy párkapcsolatban sokan meghökkennek,mintha olyan nagy jelentősége lenne ennek a egésznek. Sajnos ami nem megszokott és nem olyan hétkönapi azt az emberek többsége elítéli. Hülyeség. Szerintem próbáljátok meg, ha elfogadjátok ezt az állapotot és titeket ez egyáltalán nem zavar, miért ne lehet harmonikus a kapcsolatotok. Lehet hogy nem lesztek együtt sokáig, de az is lehet hogy igen 50-50%. Valakinek bejön, valakinek nem. szerintem ez kicsit olyan mint az ízlés kérdése. Nekem a barna jön be, neki meg a szőke. Ennyi :)
2017. jan. 15. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Fiatalabb pasival soha ne kezdj!!
2017. jan. 15. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen a helyzettől függ, tehát attól, hogy hol tartotok életkorban. Én is 22 éves vagyok, de pl. tudom, hogy egy átlag 18 éves gimnazista srácot nem tudnék magam mellé férfi számba venni, akinek a zsebpénzt még anyukája adja vagy a diákmunkájából tengődik, és még nem igazán lépett ki a "nagybetűs életbe". Ha te igen, akkor igen, és érezzétek jól magatokat.
2017. jan. 15. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
egy átlag 22 éves egyetemista is ott tart kb utolsó , de megértem az álláspontod.
2017. jan. 15. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én most 20 évesen sem tudnék 18 éves fiúcskával járni,annak ellenére,hogy vannak ilyen korú haverjaim,de nem véletlenül csak haverok...persze ez a te dolgod,de én nem jósolok túl sok jót,ha egy ilyen fiatal fiúról van szó.
2017. jan. 16. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!