Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok, nők volt olyan mikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők volt olyan mikor feltudtatok nézni egy nálatok kevésbé sikeres, kevésbé intelligensebb, tanulatlanabb, szegényebb férfira, ha igen akkor mi miatt tudtatok felnézni rá?

Figyelt kérdés
2017. jan. 24. 21:24
 1/10 anonim ***** válasza:
48%

Igen, mert attól függetlenül, amiket felsoroltál még emberileg lehet, olyan, akire fel lehet nézni.


Pl.: A családjáért bármire képes, tiszteli és szereti a feleségét, sohasem csalná meg és kiváló apa!

2017. jan. 24. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%

Rám eddig az öregasszonyok(azok is nők voltak régen) néztek fel mikor lenyírtam előttük az árkot munkaidőben.

közmunkás 39F

2017. jan. 24. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
85%
Emberileg sokat ért. A gondolkodása, viselkedése, stb.. és nagyon jó szíve volt.
2017. jan. 24. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A legrosszabb ***** válasza:
21%
#1 és #3 kamuhalmaz. :D Mekkorákat röhögök én ezeken, te...
2017. jan. 24. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
77%

Szerinted névtelenül arctalanul mi értelme van kamuzni?


Nagybátyámról beszéltem egyébként te, ökör, ha nagyon tudni szeretnéd...


Ezen élvezkedsz? Ha nem érdekel a válasz, akkor minek tetted fel a kérdést?


#1-es

2017. jan. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
53%

Minek kéne bárkire is felnézni?

A párkapcsolat nem a felnézésről szól.

2017. jan. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Bocs, Kèrdező nem ràd értettem, hanem a 4-re.
2017. jan. 24. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A tanulás és az intelligencia nem kerül pénzbe, minden nap csak egy picit kell rászánni, ennek hiányába nem nézek fel a férfira.
2017. jan. 24. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Mert talpraesett,megszerel mindent a lakasban,kedves ,jo vele programokat csinalni,jo a szexben,sokszor a kedvemben jar.


N

2017. jan. 25. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Egyetlen dolog alapján tudok felnézni egy emberre (nemtől függetlenül) ez pedig a jelleme. Ez persze egyszerűnek hangzik, de nem az. Sokan azt hiszik ha nem lop-csal-hazudik, akkor már innentől ő jó ember, és ebben van is valami, de én nem erre gondoltam. A volt férjemnek érettségije sem volt, egyszerű szakmunkás volt, de tiszta rendes, becsületes férfi. Nagyon tudott szeretni engem, és tudtam hogy biztonságban vagyok mellette. Szerettem azt, hogy a végzettség hiánya ellenére is sokat olvasott, beszélgetett, előadásokat hallgatott a youtube-on és nagyon tájékozott volt arról, mi zajlik a világban. Mindig jól el lehetett vele beszélgetni. Keményen dolgozott/dolgozik, ami szintén dicsérendő. Sajnos a házasságunk nem úgy sikerült ahogy kellett volna, de mai napig jóban vagyunk, és nem vitatom el az érdemeit. Már maga azt tetszett benne, hogy sosem volt kisebbségi érzése mellettem a diplomám, nyelvtudásom, általános műveltségem miatt, de nem is szólta le ezeket, hanem büszke volt rám értük. Tőle sosem hallottam olyat, hogy a diploma nem ér semmit meg nem adnak mellé észt is stb. Mindig tudott örülni a sikereimnek, és ezért végtelenül hálás vagyok neki.
2017. jan. 25. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!