Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért volt zavarban mikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért volt zavarban mikor hozzá értem a randin?

Figyelt kérdés

A múltkor egy olyan helyzetben voltam hogy egy olyan fiú mellett ültem akivel kölcsönösen tetszunk egymásnak minden... Csókoloztunk beszélgettünk és akárhányszor hozzá értem láttam rajta hogy valami van vele.

Pl hozzá értem az arcához mert rajta volt valami és utána ő is oda tette a kezet hogy majd ő letorli. Aztán a kezemmel megfogtam a kapucnijanak a madzagjat és elkezdte igazítani a kapucnijat.

A kezet a combomra rakta hozzá értem az ujjahoz és pár másodperc után inkább el vette onnan.

Én ezeket a dolgokat nem tudom hova tenni , kajak rendesen fel idegesített hogy miért ilyen bunko mikor hozzá érek.

De bezzeg mikor ő ért hozzám én nem hoztam ilyen kellemetlen helyzetbe.

Mi lehetett vele?


2017. jan. 28. 01:17
 1/9 anonim ***** válasza:
64%
Nem bunkó szegényem, szimplán fél. Mindenkinek más intezitású az, hogy az érintésekre hogy reagál. Ne ródd fel neki. Tényleg csak zavarban volt. Légy kedves és örülj, hogy nem akar az első randin úgy meg qrni, hogy szétrepedsz. Csak széplelkű fiatalember... S Z E R I N T E M
2017. jan. 28. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Az a durva hogy csak mellettem ilyen kis félős de ezt jónak vegyem?
2017. jan. 28. 01:27
 3/9 anonim ***** válasza:

Hát nem tom... próbálom a helyedbe képzelni magamat.


Ha lenne egy nagy vagány csaj, aki minden sráccal ilyen nagyon közvetlen, és simán veszi az érintéseket, meg öleléseket, zavar nélkül veszi, ha az arcát símogatják és könnyen kezeli az ilyen félreérthető szitukat a mindennapokban egy társaságban... és ez a leányzó az én társaságomban megszeppen és amikor kettecskén vagyunk, akkor sokkal körülményesebb és kedvesebb, intimebben viselkedik (nem veszi alapnak ezeket az érintéseket), sokkal több jelentéssel ruházza fel ezeket a gesztusokat stb.

Most elképzeltem ezt (ha nem ilyen a leírása a srácnak, akkor jelezd, mert keveset írtál)...


Szóval szerintem örülnék, mert azt gondolnám, hogy társaságban a magabiztosság és harsányság maszkját viseli, de mellettem meri levenni ezt az álarcot és a félénk valóját megmutatni, ami őszinte. Továbbá azt sejteti, hogy velem komolyan akar valamit nem csak haveri szinten, hanem tényleg meri a saját arcát mutatni, nem a társasági arcát.

SZóval így elgondolva jó jelnek venném :) Igen.

2017. jan. 28. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
3-as, ezért hiszi minden pasi, hogy amit a nő csinál, az jel. Ilyen csajmagazinos peszudopszicho magyarázkodást, őrület.
2017. jan. 28. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Minden, amit csinál az ember, az jel, ha az ember jól tudja értelmezni.


Minden jel.

Csak nem tudják megfejteni sokszor.

2017. jan. 28. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Minden jel... ja, a sok kanos gyerek szerint az is jel, ha egy nő levegőt vesz.
2017. jan. 28. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Jó'van jóvan nyugi már. Mit ártottam neked?

Én csak a JEL definíciójára utaltam... önmagán túlmutató dolog. Ebből végülis tényleg következik, hogy ha levegőt vesz az is jel. Mert ez a jele, hogy él :D


De nem firtatom, mert gondolom vagy nem érted és dühös leszel, vagy érted és dühös leszel.

Ez is jel. Most mit vagy úgy oda? Tetszem? ;) :D


Tudom, hogy nem, nem kell kaparni :D

2017. jan. 28. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy nem lehet emberként viselkedni a férfiakkal, mert ha nem vagy búval rakott és elmosolyodsz, már esküvői harangokat hallanak.
2017. jan. 28. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szegény fickónak csak nagyon-nagyon tetszel. És ezt nem tudja leplezni, meg fél hogy elcseszi, így aztán ebből ez a kicsit fura viselkedés jön ki. A többedik randin már nem lesz ilyen.
2017. jan. 28. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!