Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek el merjem mondani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek el merjem mondani egy felnőtt nőnek, akivel holnap találkozom?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy nem fog rákérdezni, de ki tudja. 30 éves koromban komoly kapcsolatom volt egy 21 éves lánnyal.
2017. jan. 29. 15:54
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mondd el, ebből, hogy elmondod neki, látni fogja, hogy éretlen vagy hozzá.
2017. jan. 29. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
80%

XD


És? Megölted? Mert ha nem, ez egy elég érdektelen info.

2017. jan. 29. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Miért vagyok éretlen? Talán másnak még nem volt fiatalabb nővel kapcsolata?
2017. jan. 29. 16:01
 4/19 anonim ***** válasza:
52%
Es ebben mi a nagy dolog? Lefejezessel ert veget, ami miatt 15 evet ultel, es most kezdesz uj eletet? A jelenlegi parommal mi is 31-21-es felallasban vagyunk, de a valosagban sosem szembesultem azzal, hogy ez valami hu de komoly korkulonbseg lenne, mig itt el vannak tole ajulva nehanyan. Nem ertem.
2017. jan. 29. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
83%
3.: azért vagy éretlen, mert el akarod mondani neki. Szerinted kit nem érdekel? Teljesem fölösleges ilyenekről beszámolni, ő sem fog neked listát adni az előző szexuális partnereiről.
2017. jan. 29. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Ha szóba kerül a téma akkor mondd el neki, felesleges ezt eltitkolni. Ha nem kerül szóba, akkor az azt jelenti, hogy nem kiváncsi kikkel voltál együtt, tehát felesleges.
2017. jan. 29. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
83%
Ebben mi a durva? Én 24 vagyok, a vőlegényem 36 lesz tavasszal.
2017. jan. 29. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
11%

#7: Nem volt korban hozzád illő?

Te 50 leszel, ő meg nyugdíjas.

2017. jan. 29. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Nálunk 16év a különbség. És? Most ettől van aki nem fog jól aludni hogy két számára idegen ember együtt van?
2017. jan. 29. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Nincs is szebb mint első randin az exekről beszélgetni.

Mi a jó égnek mondanád? Van a csajtól egy gyereked? Megölted? 12 éves volt amikor összejöttetek?

Ha hasonló a történet akkor igen szólj róla, ahhoz van köze. Amúgy meg miért lenne baj, hogy felnőttként egy másik felnőttel jártál?

2017. jan. 29. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!