Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Párommal két éve vagyunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párommal két éve vagyunk együtt, össze szeretnénk költözni. Az a véleménye, ha én költözöm hozzá és kiadom a lakásomat, akkor az abból származó bevétel neki köszönhető, tehát dobjam be a közösbe az összeget, plusz rezsi stb. Szerintetek ez korrekt?

Figyelt kérdés

2017. jan. 30. 21:45
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
A korrekttől szerintem messze van, esetleg egy részét beadhatnád talán.
2017. jan. 30. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
11%
Haszonleső k😃urva...
2017. jan. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
96%

Latszik mekkora szerencsetlen luzerek itt egyesek, hogy mar rogton feltetelezik, hogy no a kerdezo parja :D Lehet az, de ez tokre nem derul ki.

Nem korrekt egyebkent, en azt a bevetelt eltennem magamnak.

2017. jan. 30. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Természetesen felajánlottam neki az összeg felét, plusz az összes ktg. Persze k....a DD. Szerintem tök korrekt voltam. Ja és neki is van még egy lakása, természetesen az a bevétel az övé...mert én költözök
2017. jan. 30. 22:18
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Első körben tisztázzuk, hogy külön kasszán lesztek, vagy közös minden?

Aztán azt, hogy van-e lakáshitel valamelyiken?

Ha a párod lakásán van hitel, akkor azt teljes mértékben ő fizeti, vagy azt is felezitek?

Aztán majd utána válaszolok.

2017. jan. 30. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
73%

Én ezt nem nagyon értem ezt a kérdést. Összeköltöztök, oké, van két lakásotok. Az egyikben laktok, a másikat kiadjátok. A rezsit is ketten fogyasztjátok, tehát ketten fizetitek.

Fordított esetben ha a párod költözne hozzád, akkor természetesnek vennéd, hogy külön gyűjtögeti a kis pénzét, miközben a te lakásodat használja?

Vagy ha ennyire ragaszkodsz a saját kis bevételedhez, az sem baj, mondjuk, ha külön kasszán maradtok, vagy ha az ő lakására hitelt kell fizetnie, de ebben az esetben simán kérhet tőled lakbért a rezsi felén kívül, és ne csodálkozz, mert lényegében az ő lakásában fogsz lakni.

2017. jan. 30. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Szerintem a rezsi fele+((bérleti díj-adó)/2) az teljesen korrekt.
2017. jan. 30. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Nőci vagyok :). Külön kasszán lennénk, neki sok egyéb befektetése van. Nincs hitel egyik lakáson sem. Azt hittem ez az érzelmekről szól..
2017. jan. 30. 22:27
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha kulon kasszan vagytok, akkor meg milyen kozosrol beszel?
2017. jan. 30. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Tehát tisztázzuk 3 lakás van (2 az övé), külön kassza, nincs hitel. Szerintem, ha én beteszem a közösbe a lakás kiadásából származó bevételt ő is tegye be az ő bevételeit.
2017. jan. 30. 22:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!