Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Milyen érzés olyannal szeretke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés olyannal szeretkezni akihez vonzodsz tetszik neked, szereted?

Figyelt kérdés

Jobb érzés mint egy olyannal lenni akivel már csak megszokásból vagy?


Most pl abból indulok ki hogy ha valaki kell nekem , vonzódik hozzá , tetszik nekem, akkor a puszta jelenléte is fantasztikus , akkor milyen lehet a szex?

Ha meg valakit már megszoktam evek óta vele vagyok de nem is szeretem akkor nyilván nem lehet olyan a szex mint azzal aki még új nem?


2017. jan. 31. 22:06
 1/4 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

Amikor friss volt a kapcsolat és lángolt a szerelem... a szex volt inkább a határaink feszegetése. Egy tornaóra. Rá kellett jönnünk mi a jó, mi az ami bejön, mi az ami nem, és mi az amitől elélvezek. Sokszor inkább koncentráltunk és elfejtettük kiélvezni.


Nálam speciel a békülős szex viszi a prímet. Nem tudom miért, de egy veszekedés vagy hidegháború után édesebb a szex. Amit elég ritkán élvezhetek, mert alapból nem vagyunk egy háborgó páros.

2017. jan. 31. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Egy kapcsolat elején, azért jó a szex, mivel még minden új, újak az érzések, izgalmas felfedezni, hogy mit szeret a másik.

Később, esetünkben 10 év után, még mindig jó, sőt jobb, mint az elején. Hisz, már tisztában vagyunk azzal, hogy mit szeret a másik, mivel tudjuk a legnagyobb élvezetet nyújtani a másiknak. De még mindig van rengeteg, olyan dolog, amit, ki tudunk és szeretnénk próbálni együtt.


A szerelem nálunk nem múlt el. Újra és újra "lángra tudjuk lobbantani" a másikat.


Én nem lennék együtt olyan emberrel, akivel nem vagyok egy hullámhosszon pl. a szexben vagy már nem szeretném, vagy nem egyeznének a céljaink.


Csak magának és a másiknak árt, azzal az ember, ha szerelem/szeretet nélkül kínlódik a másik mellett, legyen annak bármilyen oka (anyagi, gyerek, egyéni) Szerintem nincs értelme. Azzal meg szerintem a gyereknek még többet ártanak, ha folyamatosan azt látja a szülein, hogy veszekszenek vagy feszült a hangulat.


De ez csak az én véleményem, lehet megkövezni miatta.

2017. jan. 31. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerinem mindenképp jobb egy olyannal szeretkezni akit ugye szeretsz is,hiszen az nem csak testi aktus,hanem úgymond lelki is. És lehet hogy hülyén hangzik,de így igaz.

Én személy szerint csak kevés partnerrel próbáltam korábban,akikkel nem volt kapcsolatom,és hát inkább erőltetett volt,mint kellemes. Meg kicsit zavaró is,hogy egy emberrel,akihez nem fűz semmi intim viszony,mégis olyan helyzetbe kerülünk,amibe mások szeretetből kerülnek.

De amióta a jelenlegi párommal vagyok,végre olyan amilyennek lennie kell. Eleinte még csak olyan hirtelen jött szenvedélyből,meg izgalomból csináltuk,de így 3 év után kitapasztaltunk hogy kinek-mi-hogyan jó,és megszoktuk egymás közelségét,így minden alkalom fantasztikus és varázslatos :) igazi spirituális élmény.

2017. jan. 31. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Jókat írnak. Megismerni magad, a párod, kitapasztalni, mi az ami mindkettőnknek jó. Ehhez hozzá jön a szerelem, szeretet.

Akkor, még 15-20 év múlva is van ájulásig élvezés.

Ezeket az érzéseket, egyetlen alkalmi, vagy rövid kapcsolat nem tudta nyújtani.

2017. febr. 1. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!