Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért csinálja ezt? Mit érezhet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt? Mit érezhet?

Figyelt kérdés
Volt egy barátnőm 2 évig, egy évet közösen laktunk. Sajnos csúnya véget ért a kapcsolatunk, 2 hete, neki azóta van más. Tegnap este beszéltünk, és hát nekem úgy jött le hogy gázban van. Mondta hogy ő mindent erre a kapcsolatra tett fel, és bántja azok amiket elterveztünk. Nem tud már bennem bízni, és ezért nem akar ő engem. Azt mondta a másik sráccal akar lenni. Bántja a tervezett dolgaink. Családalapítás, ház, munka stb. Ezek alapján jól gondolom hogy még nem engedett el? Ti mit tennétek ilyen helyzetben? Mit tennétek hogy jobb legyen? Nagyon szeretem őt, és jó lenne visszakapni, de nem tudom hogyan csináljam. Engem is bántanak a dolgok, engem is felzaklatnak... Jól érzem hogy nem tudja hogy mit akar? Tanácsoljatok valamit légyszi!!

2017. febr. 1. 07:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Beszélnetek kéne. Négyszemközt, nyugodtan.
2017. febr. 1. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
2hete vagytok külön de ő neki màris van màs??? Vagy màr eleve volt....vagy csak muszájból van valakivel HÀTHA beleszeret és KISZERET BELŐLED..ha a màsodik akkor csak haragszik..."avagy szeret a nő még hidd el". Bizonyìtsd, hogy megvàltoztál , hogy komolyan gondolod... Mit tettél?? Ha szereted vegyél gyűrűt....:))) Nekem majdnem bejött...
2017. febr. 1. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Vagy kézzel ìrd le, hogy mit érzel mit hogy gondolsz...
2017. febr. 1. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!