Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Férfiak ha valaki szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak ha valaki szerelmes lenne a ti barátnőtökbe és ezt a szerelmes srác szájából halljátok mit tennétek?

Figyelt kérdés

Van egy barátnőtök akivel nagyon szeretitek egymást, szerelmesek vagytok. Minden rendben van a kapcsolatotokban.


A barátnődnek azonban van egy fiú ismerőse akivel egy csapatba jár focizni. Te elmentél a kedvesed meccsére, amikor ez a srác a mérkőzés végén gyors oda ment hozzád és elmondta neked, hogy a TE csajodba szerelmes, komolyak a szándékai, és kimondja kerek perec, hogy útban vagy, de ez sem fogja megakadályozni, mert már évek óta oda van a barátnődért stb.


Ott akkor mit mondanátok/ tennétek a fiúval aki ezt mondja nektek?


Tegyük fel, hogy a barátnőtök, nem tudta, hogy ez a srác szerelmes belé és csak egy csapat társként, haverként tekintett rá, akivel nem is találkozott máshol csak az edzéseken és a meccsen!!


Mitcsinálnátok?


Kort is írjatok,légyszi.



2017. febr. 4. 12:27
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
82%

Nekem van a legcsodálatosabb barátnőm, jó hogy tetszik másoknak is.

Hogy mit tennék? Valószínűleg halál nyugodtan közölném vele, jogy felejtse el, mert szeretjük egymást, nem tud közénk állni. Ha ennek ellenére próbálkozik, barátnőm gondolom leszereli, esetleg ha megkérne, akkor többször kísérném el pl. edzésre, ahova eddig egyedül ment. Ja és a barátnőmnek mindenképp szólnék hogy mi a helyzet, nehogy meglepődjön.

Vagy nem tudom, mit vársz a kérdéstől? Beviszek neki egy jobbcsapottat, vagy megfenyegetem? Annyira nem vagyok eszetlen...

2017. febr. 4. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:

Köszi 1-es, én ezt vártam volna a barátomtól!!! Ő viszont verekedést rendezett a leláton.


Pedig simán elküldtem volna melegebb éghajlatra a srácot, és SENKI nem tudott volna közénk állni!!! Váratlanul ért az egész az leginkább, hogy a 26 éves barátom aki mindig nyugodt, komoly és kedves másokkal képes volt addig ütni, vágni szerencsétlent amíg mások szedték szét.

2017. febr. 4. 12:37
 3/30 anonim ***** válasza:
100%

Azért a csapattársad sem normális, mit gondolt, majd megölelgeti, esetleg sok sikert kíván? Ez a tipikus "kéri a pofont" esete.

Attól függetlenül, hogy mit írtam fentebb, a barátodat is meg tudom érteni hogy elszakadt a cérna, eleve pofátlan volt a csapattársad, plusz ő nem tudhatja, hogy te ebben mennyire vagy benne, lehet féltékeny is lett (remélem nem), ilyenkor kitörhet az emberből az "állat", meg ha szerintem nem ez a jó megoldás, akkor is.

Ja a kor lemaradt: 22/F

#1 voltam

2017. febr. 4. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
23%
ezert verekedni?? ha valaki eltudja csàbitani mar regen rossz...akkor jobb is..hagy vigye:)
2017. febr. 4. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
94%

Hasonló helyzetben voltam én is, a barátnőm haverja mondta el nekem, hogy szerelmes a csajomba, mind ezt olyan stílusban, hogy kinyílt a bicska a zsebemben, mitöbb amikor próbáltam leállítani a kö..göt akkor meg arról beszélt, hogy megfektetné a páromat, stb Nagyon eldurrant az agyam és ott is verekedés lett, csak ez egy büfében történt:D és nem 26 voltam, hanem 22. Úgyhogy kedves kérdező megértem, ha nem ezt vártad volna a barátodtól, de vannak férfiak ( köztük én is..) akik ilyenkor teljesen elveszítík a fejüket..sajnos. A barátnőm meg még rám haragudott, de aztán kibékültünk;) és még mindig együtt vagyunk;)


24F


Ja és azért, ne legyél annyira mérges a barátodra..:D

2017. febr. 4. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:

Kábé 20 emberről tudok aki szerelmes a csajomba, és akkor ott van még a többi akiket nem is ismerek, ebben nincs semmi meglepő de az sem véletlen, hogy velem van.

Azért ha olyat mondana, hogy útban vagyok és semmi sem fogja megakadályozni akkor lehet egy picit felhúznám magam de csak mert alapból kakaskodós típus vagyok. Ilyen túlzó kijelentéseket én szoktam tenni egyébként, ha nem akarnak eljönni velem elsőre randira :D


Egyébként nyilván ha a barátnőm nem lát bele semmit a srácba -és nyilván látom is rajta, hogy nem konkurencia- akkor annyira nem érdekelne, max megmondanám hogyha egy ujjal is hozzáér akkor egyesével fogom őket eltördelni úgyhogy vigyázzon magára és okosan. A barátnőmnek meg elmondanám, hogy ő is tudja és lekoccolhassa.

2017. febr. 4. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
En nem lepodnek meg, ha a baratom behuzna annak aki eleall egy ilyennel. Megerdemelne :D Nem tudom en sem, minek ezt igy kozolni vele. Mondjuk ha nekem egy csaj ilyet mondana, en kb kirohognem es otthagynam, haha.
2017. febr. 4. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként ez mi? Mármint hol van koedukált focicsapat de komolyan? :D
2017. febr. 4. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:

Nem tudom, hogy érzett-e féltékenységet a barátom, nagyon haragszom rá. Most nem nagyon akarok vele beszélni :( ez tegnapelőtt történt amúgy.


A csapat társammal beszéltem, hogy kopjon le rólam és sajnos nem vagyok rá kíváncsi, nem érdekelt, hogy mióta szeret engem és mennyire nehéz ezt feldolgoznia, hogy van valakim megint. Teljesen máshogy kezeltem volna a helyzetet, ha nem provokálja a barátomat, akkor nem beszéltem volna a fiúval olyan ocsmányul ahogy tettem!


A barátomra meg igenis haragszok, minden csapat társam ( fiúk, lányok ) chaten azt kérdezi, hogy miért volt olyan durva a barátom. Addig verte a fiút amíg nem kezdett el vinnyogni, még az orra is vérzett neki. Nagyon nagyon túlzásba esett a barátom. 190 cm magas kb a csapat társam meg kb 173-4 cm lehetett.


Nagyon szeretjük egymást a párommal, szerelmesek vagyunk, és soha nem jutott eszembe még csak az sem, hogy más férfi megbámuljak. Engem csak ő érdekel. De most még haragszom rá.

2017. febr. 4. 13:04
 10/30 A kérdező kommentje:
A Giminkben, az utolsó évben összevonták a 2 végzős osztályt. Akkor úgy döntöttünk, hogy vegyes csapatot csinálunk. Az elötte lévő években viszont ellenfelek voltunk és fiúk ellen játszottak a lányok. :)
2017. febr. 4. 13:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!