Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Titeket mikor talált meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket mikor talált meg a szerelem? Volt hogy úgy éreztétek, hogy sose talál rátok, aztán egyszer csak ott állt előttetek?

Figyelt kérdés

2017. febr. 4. 18:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, valahogy így volt. Ne add fel :)
2017. febr. 4. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Kb igen, csak nem előttem állt, hanem feküdt az aszfalton.

Mivel, sikeresen fellöktem.

2017. febr. 4. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Mikor legkevésbé akartam, mikor nem is akartam senkit, na akkor jött a bummm.
2017. febr. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
87%
Elém ne álljon, mert esküszöm fel fogom rúgni! ^_^ nagyobb terveim vannak, holmi kínzó"szerelmeknél" !
2017. febr. 4. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem volt. Nekem akkor sikerülnek a dolgok, ha teszek értük, és nem csak ülöm, aztán várom azt a sült madarat.

Mondjuk mostanában még akkor sem.

2017. febr. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Volt :D

1,5 éve szakítottunk az exemmel, szörnyű volt, mert halálosan szenvedtem miatta, azt hittem meghalok abban az 1,5 évben, aztán kb fél éve facebookon xD elkezdtem beszélgetni egy fiúval akit én jelöltem be véletlen, nem volt teljesen idegen, tudtam ki, 2-3 barátnőm jóba is van vele és most együtt vagyunk :3


Kitartás neked! :)

2017. febr. 5. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%

Mindog így van :) Amíg az ember görcsösen akarja, vagy beleesik a 2ségbe, addig nem jön. Olyan, mint az alvás vagy az orgazmus :) Csak éld az életedet, adj esélyt Ámornak (=ne zárkózz be, ne légy bunkó stb.), és megadatik. Makd utólag azt is látni fogod, hogy épp a megfelelő időben.

(Persze, mindez a szerelemre vonatkozik, és nem holmi egyéjszakás izére)

2017. febr. 9. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!