Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha egy fiú először csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiú először csak hülyíteni akart egy lányt, tényleg létezik, hogy idővel beleszerethetett és együtt akar lenni vele?

Figyelt kérdés
Kérlek normális, segítő válaszokat írjatok, köszönöm!
2017. febr. 7. 17:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen, velem megtörtént ez egyszer... Semmi komolyra nem gondoltam vele, aztán valahogy a végén egy 5 éves szerelem lett belőle.



De azért jó ha tudod, hogy ez kb egy a millióból, minden ilyen sztorira, ahol tündérmese lesz a vége jut millió olyan, ahol a lány a végén meggyőzi magát, hogy nem csak egy menetre kell, pedig de.

2017. febr. 7. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A legrosszabb ***** válasza:
Volt eddigi életem során talán 2-3 olyan lány/nő, akikkel nagyon össze szerettem volna jönni, ők viszont azt gondolták, hogy csak hülyítem őket. Na most ha ilyet feltételez rólam valaki, akkor nem fogok bizonygatni ezerrel, mert azzal csak olajat öntök a tűzre. Szép lassan leépítem az ismerkedésünket, így nekem se lesz szar, és a nő is azt gondolhatja, hogy mégiscsak igaza volt. Nem tud már érdekelni...
2017. febr. 7. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Volt nekem 1x ilyen, de bár ne történt volna meg :D azóta nincsenek komolyak csak friends with benefits
2017. febr. 7. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, kb. ezer esetből egyszer, tehát 99,9%, hogy téged is csak meg fog dugni.
2017. febr. 7. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Igen létezik,és van fiú aki őszintén közeledik egy lány felé.

De honnan tudod,hogy hülyíteni akart?

Lehet csak jobban megszeretett volna ismerni.

2017. febr. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!