Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Romantikus ajándék egy barátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Romantikus ajándék egy barátnőnek névnapra?

Figyelt kérdés

Vajon egy mai nő minek örülne a legjobban?


Néhány választási lehetőség:


Mondjuk ez: [link]


Vagy ez: [link]


2017. febr. 12. 15:12
 1/7 anonim ***** válasza:
75%

Én ennek örülnék a legjobban,ha tényleg barátok vagyunk, nagyon hálás lennék érte és végre meglephetném vele a férjemet...


[link]

2017. febr. 12. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
41%
Egy koteg huszezresnek ingyen barmikor barkitol orulnek, haha. De nyilvan ez is csak valami provokalo kerdes akar lenni. Nem elvaras a ket lehetoseg kozul egyik se, egy szal viragnak vagy egy tanyer muffinnak is orulok. Nevnapra plane nem szamitok semmi nagyra soha.
2017. febr. 12. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
60%

Elég provokatív kérdés...

Én nem trükköznék nagy ajándékkal, ha tudnék sütni, akkor csinálnék valami sütit (valami egyszerűt, nehogy beégjek vele), esetleg csoki, virág, masszázs...Nem tudom, ezek már kimentek a divatból?

2017. febr. 12. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
70%

#1


Ha a férjednek még sem tetszene, nekünk lepasszolhatod! ;)

2017. febr. 12. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
74%

Nem tudom mit takar a 2 kep ezeket nem nyitom meg, de en kulon kerem h nevnapot, valentinnapot ne unnepeljunk. De a karacsonyt es szulinapot azt kicsit hobban es csaladiasabban hagyomanyosabban.

Nevnapot en max kis iszogatasaal unnepelnem meg parommal. Es olynakor a szabolcsi mod szerint az unnepelt fizet.

2017. febr. 12. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
44%

De szánalmas vagy kérdező. Ennyibe nézed a barátnöd??

Én a helyében elfogadném a pénz,képen vágnálak,majd lelépnék!!

2017. febr. 12. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

#6


Nem értetted meg a kérdés háta mögött lévő tartalmat!


De, sajnos pont azt igazoltad neki, amiért feltette...

2017. febr. 12. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!