Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan tarthatnak szexkapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tarthatnak szexkapcsolatok közel 1 évig, vagy akár pár évig is? Többi lent. L22

Figyelt kérdés

Azt nevezem szexkapcsolatnak, mikor a 2 fél csak szexelni jár össze (max. sörözés, filmezés belefér, de a szex a lényeg) és emellett egyik félnek sincs párkapcsolata. Vagy csak egymással fekszenek le, vagy alkalmanként mással is.

Eddig 3 ilyen viszonyom volt, mindig csak az éppen aktuálissal feküdtem le, az kielégített. Egyik közben volt egy egyéjszakásom régi ismerőssel.


A 3-ból egyik csak pár alkalmas lett, mert nem volt jó a szex. A másik kettő pedig 2 illetve 3 hónapig tartottak. Mindkettőnek az vetett véget, hogy többet kezdtem érezni a fiúk iránt. Ők megérezték, bár ez nem volt nehéz, többet írtam nekik, érzelmesebb lettem. Ők nem éreztek többet, elbúcsuztunk egymástól mielőtt elmélyültek volna az érzéseim. Egyiket sem bántam meg, jó volt a szex amíg tartott.

Csak nem értem, hogy tarthat sokaknak egy ilyen viszony évekig? Egyik félnek sem hiányzik a párkapcsolat? Vagy sok esetben, ahol az egyik fél már többet érez a másik iránt, hogy tud így élni? Mikor még csak kezdtem többet érezni, már muszáj volt tisztázni mi legyen. Más nem érez rá késztetést? A másik félnek pedig nem tűnik fel, vagy nem zavaró, hogy többet lát bele a partnere?

Az is mesélhet, akinek konkrét tapasztalata van, privátba is.


Nem vagyok kíváncsi a r.bancozásokra, 2,5 évig és 1 évig tartó párkapcsolatom is volt már, sosem csaltam meg senkit.



2017. febr. 12. 20:55
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
40%
blöaaaaaaaaaa
2017. febr. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim válasza:
15%
Attól még, hogy nem vagy kíváncsi rá, a tény az tény.
2017. febr. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
22%
Ha volt hosszabb kapcsolatod, kettő is, miért nem ahhoz hasonlót kerestél? Kérlek ne gyere ezzel a klisével, hogy még élni akartál és besokalltál a kapcsolataidból. Ez süketelés lenne a köbön. :)
2017. febr. 12. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
17%
Na ezt ugatom. Ez a női egyedek egyre gyakoribb betegsége az ERKÖLCSIFERTŐ. Viszkető pecek...
2017. febr. 12. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
#3. Nem találtam olyat, akivel el tudtam volna képzelni hosszú párkapcsolatot. Nehéz olyat találni.
2017. febr. 12. 21:00
 6/24 anonim ***** válasza:
7%
Persze, nem találtál olyat, bocs, kihagytam ezt a kedvenc érvelést is...:) Ez elég gyenge szöveg, mint a harmatos májusi lepkefing.
2017. febr. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim válasza:
8%

"Nem találtam olyat, akivel el tudtam volna képzelni hosszú párkapcsolatot. Nehéz olyat találni."


Viszont basni meg kellett. Világos.

2017. febr. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
#6 akkor ne hidd el, hogy nincs mindig olyan. Nekem mindegy mit gondolsz.
2017. febr. 12. 21:03
 9/24 anonim ***** válasza:
37%
àtlag retek
2017. febr. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A legrosszabb ***** válasza:
38%

Tudod, én azt tartom undorítónak, hogy szexkapcsolatot tartasz fenn, olyanok nyúlnak bele a farkukkal a bugyidba (meg a tested mélyére), akik semmivel sem erőltették meg magukat nálad, maximum a kinézetükkel, csak mert jóképű, csak mert népszerű, és hasonlók, s mindenféle előzmény nélkül összefekszel velük, aztán még te zúgsz beléjük, mint légy a szarba. Na most akkor egy hétköznapi, komoly szándékú srác, aki mondjuk nem egy Brad Pitt-klón, neki miért kell pont nálad hónapokig/évekig bizonyítani, hogy van ő is annyira rátermett, pozitív tulajdonságokkal felruházott férfi, hogy összejöjj vele.


Mert akkor ennyi erővel full kigyúrom magam és minden nőt leszólítok az utcán, hogy akar-e egy jót b#szni velem. Ezen elmélet alapján fényévekkel nagyobb sikerem lenne, mintha hónapok/évek óta ismernék valakit, s többet kezdenék érezni iránta. Hulladékhegyek a XXI. század női! Még hogy érzelmeket tápláljak felétek, na még az kéne...

2017. febr. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!