Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Vannak még olyan emberek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak még olyan emberek rajtam kívül, akik nem csinálnak ügyet a Valentin napból?

Figyelt kérdés

A párom és én nem értjük ezt a nagy misztikumot a Valentin napról.

Ugyanolyan nap mint a többi.

Nem vettünk egymásnak semmit, szerintem nem ez bizonyítja egy párkapcsolat működőképességét.

Szeretni az év 365 napján lehet úgy mintha Valentin nap lenne.

Más is így gondolja?


2017. febr. 14. 17:21
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
95%

Igen a férjem is és én is, így gondoljuk.


De nem ítéljük el azokat sem, akik megtartják.


Volt régen egy exem, ő mindig tartotta és szerette, de ő pl. évfordulót nem volt hajlandó tartani. Mindenki más.

2017. febr. 14. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
78%

Vannak. Én kaptam virágot a páromtól, de ha nem kaptam volna, akkor sem lennék elégedetlen.

Így igaz, szeretni nem csak egy napon kell, és a szerelmet nem is a virág, csoki stb bizonyítja.

2017. febr. 14. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
43%

Persze. En sem gondolom, hogy kotelezo lenne megtartani. De lehet ha nemsokara vegzek, veszek ezt-azt es ettol meg sutok otthon egy sutemenyt a paromnak.

Mivel utalok sutni is, alapesetben lehet nem eroltetnem meg magamat egy atlagos napon, de ilyenkor jobban adott a hangulat is, szoval egy fokkal tobb kedvem van hozza :P Amugy a szeretetkimutatassal egyik nap sincs gond egyikunk reszerol sem.

2017. febr. 14. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
67%

Nálunk, nincs semmilyen ünnep tartva.

Viszont, ha látunk valamit,aminek tudjuk, hogy örülne a másik, azt megkapja mindenféle ünnepi nap nélkül. Egy szürke hétköznap is ugyan úgy tud örülni egy csokor virágnak, mintha piros betűs ünnep lenne.

2017. febr. 14. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
90%
Én pl. nem csinálok ügyet elég sok napból, és ezért nem is írok ki róluk kérdést.
2017. febr. 14. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
48%

Jól van, nagyon ügyik és egyediek vagytok, ti gondoljátok jól, akik megtartják, azokkal valami nincs rendben, érthetetlen. Gondolom ilyesmit akartál hallani.


(Megjegyzem mi sem ünnepeljük, de attól még kibírjuk az ünneplők fikázása nélkül, sőt - kapaszkodj meg - úgy gondolom, hogy akik tartják, azok az év többi 364 napján is szeretik egymást.)

2017. febr. 14. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
74%
Azért hadd kérdezzem meg: ugye anyukádnak sem veszel semmit anyák napjára? Elvégre az is csak ugyanolyan nap, mint a többi, és nem az bizonyítja egy anya-gyermek kapcsolat működőképességét.
2017. febr. 14. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Én sem csinálok ügyet belőle, bár én egyedül vagyok :D
2017. febr. 14. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Félreértettél nem fikáztam senkit, ez tipikus gyk-s mentalitás, belekötni a másikba, akármiről legyen is szó. :)
2017. febr. 14. 17:43
 10/17 anonim ***** válasza:
Mi sem tartjuk, bár jó lett volna legalább találkozni, de hát a munka az munka. Nem fog összedőlni a világ.
2017. febr. 14. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!