Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek igaz, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek igaz, hogy a szerelem sok év alatt szeretetté változik?

Figyelt kérdés
A kérdés önmagáért beszél...

2017. febr. 16. 18:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igaz de ez sok mindentol is függ.. Pl hogy alltok egymáshoz
2017. febr. 16. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Miért kerdezed?
2017. febr. 16. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Csak, ha megdolgoznak érte mindketten. Ha nem, akkor méreggé.
2017. febr. 16. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
81%

Igen, igaz. Tapasztalat. Kapcsolat 1. 3 év szakítás után nincs kapcsolat. Kapcsolat 2. 8 hónap Szakítás után ellenszenv. Kapcsolat 3. 7.5 év Szakítás után a barátság és egymás tisztelete megmaradt, segítjük egymást, beszélgetünk.

30/f

2017. febr. 16. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Csak azért kérdem, mert lehetetlennek tartom, hogy egy pár annyi év után ugyanazzal a lelkesedéssel, ugyanazzal a szenvedélyes romantikával szeressék egymást, mint kapcsolatuk kezdetén. Abban hiszek, hogy a kapcsolat az egymás iránti kölcsönös tiszteletté és szeretetté alakul át. Persze ez a jobbik eset. Azért tettem fel a kérdést, mert kiváncsi vagyok a ti véleményetekre is ezzel kapcsolatban.
2017. febr. 16. 19:00
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Mert ez nem is így működik. A kezdeti tűz az újdonság varázsa, megismerés után amikor egy pár összecsiszolódik őszintén elkezdi egymást szeretni. Idősebb korodban majd rájössz hogy megy ez valójában :)
2017. febr. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
49%

#6-Teljes mértékben igaz.


Soha sem volt ekkora szerelem közöttünk mint most 22-év után.


Fiatalon csak az aggódás és hajtás ment-ház-kocsi-gyerek-vállalkozás....


Most van időnk élni- végre úgy szerelmeskedni,hogy nem kell csendben vagy gyorsan stb...

2017. febr. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
49%
7-vagyok. Tehát nem feltétlen igaz kérdező.
2017. febr. 16. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
49%
15 év után én azt érzem, hogy ez nem szeretet, nem is igazán szerelem hanem annál erősebb mélyebb az egész érzés.Nem tudom konkrétan leírni, csak azt hogy nagyon mély és imádom.
2017. febr. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Jó esetben igaz. Bár elég szerencsétlen megfogalmazás, hogy változik. Mert ez nem csak úgy, nem önmagától változik, hanem sok-sok közös program, a hétköznapok közös harcai, és a kapcsolat napi szinten való ápolása változtatja szeretetté. (A szó sem szerencsés, hiszen a szeretetnél valami sokkal erősebb kapocsról beszélünk, de ebbe most ne menjünk bele.)

58F

2017. febr. 16. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!