Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Betegesen féltékeny vagyok és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Betegesen féltékeny vagyok és birtokolni akarom a párom. Hogyan tudnék változtatni magamon?

Figyelt kérdés
Folyamatosan vitatkozok vele. Ha a barátaival találkozik, ha pár perccel később reagál az üzeneteimre, azt akarom, hogy mindig velem legyen és csak velem foglalkozzon. 5 napja vitatkoztunk és az tett be nálam, hogy ilyenkor úgy érzi, hogy lehet nem is kell együtt tervezni a jövőt, de nem szakított velem, mert szeret. Nem akarom elveszíteni. Segítsetek!

2017. febr. 17. 09:10
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

a beteges féltékenység kb mindig megöli a kapcsolatot...

kösd le magad, ne azon gondolkodj, hogy mi van a másikkal...

vagy ha mégis, akkor ne veszekedj, ne zaklasd!!!


23F

2017. febr. 17. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
De ezt mondta nekem már. Meg lehet menteni még? :(
2017. febr. 17. 09:12
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

"de nem szakított velem, mert szeret"

szóval még nem veszett el a dolog...


23F

2017. febr. 17. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
De ha szeret nem érezhetné ezt még néha sem, hogy nem kellene együtt lennünk. Próbálok változtatni, de nem tudom hogy kellene. Mert magamnak sem tesz jót.
2017. febr. 17. 09:18
 5/18 anonim ***** válasza:

az exem hisztis volt, lelki dolgok miatt csak visszafele húzott állandóan, legalábbis én ezt éreztem...

2x akartam szakítani...végül ő mondta ki telefonon, hogy vége...

lelkileg nagyon is visszatudod húzni a másikat...

a kapcsolat arról szól, hogy szereted a másikat, nem gátolod, sőt segíted a fejlődésben, a haladásban...támogatod jóban rosszban...


23F

2017. febr. 17. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
De mivel ezt mondta nekem még jobban azt érzem lehet nem is akar velem lenni...És ezen kattogok folyamatosan és nem tudok hozzá normálisan viszonyulni, hogy tudom ezt érzi néha. Akkor felesleges együtt lenni
2017. febr. 17. 09:38
 7/18 anonim ***** válasza:
68%

nagy gondok vannak a fejedben...

ha ennyire instabilnak érzed ezt a dolgot beszéljetek róla...


23F

2017. febr. 17. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Az ilyen mértékű féltékenység önbizalom hiányból fakad, ezen kéne dolgoznod. Esetleg elmehetnétek párterápiára, vagy te külön egy szakemberhez, aki a dolgok mélyére ás.
2017. febr. 17. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Nem akarom, hogy azt gondolja megint vitatkozni akarok. Azt mondta amikor már 5. napja vitatkozunk és nagyon mérges ezt szokta érezni, de kérte, hogy hagyjuk abba a vitát felesleges dolgok miatt, mert azért nem kellene napokig vitatkozni, mert találkozik a barátaival. De ha szeret, hogy gondolhatja ezt, hogy jobb lenne nélkülem?
2017. febr. 17. 09:49
 10/18 anonim ***** válasza:

mert van az a pont amikor lelkileg már úgy érzi, hogy tönkreteszed, hogy a kapcsolat óriási teher számodra...


23F

2017. febr. 17. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!